SARGILI MADLEN ÇİKOLATA NEDİR?

MADLEN Ç,KOLATA

Şık görünümü ve enfes lezzeti ile dikkat çeken sargılı madlen çikolata hediyelik ve ikramlık olarak tercih edilen bir çikolata çeşididir. Genellikle söz ve nişan merasimleri veya bayramlarda ikram etmek, hediye etmek amacıyla tercih edilen sargılı madlen çikolata çeşitleri hem yetişkinlerin hem de çocukların severek tüketeceği atıştırmalıklar arasında yer almaktadır. İnce ve zarif görünümü ile dikkat çeken ve aynı zamanda da oldukça lezzetli olan madlen çikolata fiyatları açısından da sizlere avantaj sağlamaktadır. Nin Chocolate ile siz de bu lezzete erişebilirsiniz. Birbirinden şık görünüme sahip madlen çikolata kutusu çeşitlerini şimdi web mağazamızdan inceleyerek kolay ve güvenli bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. 

Bitter, Beyaz ve Sütlü Çikolata Arasındaki Farklar

Herkesin severek tükettiği lezzetli bitter, beyaz ve sütlü çikolata çeşitleri arasındaki farkları şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Genellikle en sık tercih edilen çikolata çeşitleri bitter çikolata veya sütlü çikolatadır. Bitter çikolata sütlü ve beyaz çikolata çeşitlerine oranla çok daha sert bir tada sahip olmasının yanı sıra yoğun bir kakao tadı da içermektedir. Bittere nazaran çikolata çeşitleri daha yumuşak ve daha tatlı bir aromaya sahiptir fakat tüm bu çikolata çeşitlerinden çok daha farklı olan beyaz çikolata süt ve yağ oranı olarak daha yüksek olması sebebiyle çok daha az kakao tadı içerir. Aynı zamanda da en yumuşak tada sahip çikolata çeşididir. Tüm bu çikolata çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz ve aynı zamanda da şık bir görünüme sahip olan madlen çikolata çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Madlen Çikolata ile Aromalı Kahve Yapımı

Lezzeti ile baş döndüren sargılı madlen çikolata çeşitleri ile harika bir aromalı kahve yapabilirsiniz. Taze çekilmiş nefis bir espresso üzerine yaklaşık 60 derece sıcaklığa kadar ısıtılmış sütü eklemeniz gerekiyor. Ardından espresso ve sıcak sütün birleşimi ile oluşan bu nefis kahveye iki adet madlen sütlü çikolata veya beyaz çikolata ekleyerek nefis bir aroma yakalayabilirsiniz. Eğer daha yoğun kakao tadı almak isterseniz bitter çeşitli madlen çikolata ekleyerek damak zevkinize uygun bir aromalı kahve hazırlayabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR