HARİKA TATLAR İLE İSTEME ÇİKOLATASI ÇEŞİTLERİ

isteme çikolatası

İsteme çikolatası geçmişi uzun yıllara dayanan bir kız isteme geleneği olmuştur. Bu gelenekte isteme ziyaretlerinde mutlaka çiçek ve çikolata yerini alır. Tepsi çikolata çeşitleri ise isteme aşamasının sonraki aşaması olan söz ve nişan merasimlerinde karşımıza çıkar. Karışık çikolata çeşitlerinin yerini aldığı tepsi modellerinde genellikle gümüş tepsiler kullanılır. Geleneklere göre bu tepsi gümüş tepsi olarak kullanılır ve gümüş tepsi aslında o anki merasimin değerini sembolize eder. Kız isteme çikolata modelleri arasından sizler de en iyi seçimi yaparak isteme ziyaretinize en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Bu ürünlerin tamamına Nin üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve birçok seçenek arasından dilediğinizi beğenebilirsiniz. 

En İyi Söz Çikolata Tepsisi Modelleri

Söz çikolata tepsisi modelleri arasında genelde en çok tercih edilen gümüş tepsi modelleridir. Ancak oldukça şık duran cam tepsi modelleri de bir sonra ki en iyi seçenek olabilir. Söz çikolata tepsisi modelleri özel olarak hazırlanır ve içinde çeşit çikolata barındıran ürünler mevcuttur. Bu ürünlerde genelde yenilebilir çikolatalar ön plana çıkar. Gül ve benzeri anlamlı tasarımlar ile sunulan yenilebilir çikolatalar sizin tercihiniz olabilir. Nin Chocolate olarak sitemizde en anlamlı günleriniz için en anlamlı tasarımlar kullanıyoruz. Sizler de bu tasarımları incelemek ve hemen sahip olmak için tepsiler ve gondollar kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

isteme çikolatası
isteme çikolatası

İsteme Çikolatası ile Söz Çikolatası Farkı Nedir?

İsteme çikolatası genel olarak gümüş tepside sade tasarımlar ile sunulmaktadır. Söz nişan çikolatası modellerinde ise tasarım daha fazla öne çıkar ve o anın değerini sembolize eder. İsteme ziyaretlerinizde tercih edeceğiniz isteme çikolatası tepsili modelleri arasından her zevke ve damak tadına hitap edecek ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerin dış tasarımı farklı ürünler ile değişebildiği gibi içeriğinde bulundurduğu karışık çikolata çeşitleri ile gayet lezzetli bir sunum haline gelir. Aynı zamanda söz çikolata tepsisi cam seçenekler ile de satışa sunulmaktadır. Daha sade bir görünüm için yuvarlak gümüş tepsileri tercih edebilirsiniz. Tüm isteme çikolatası ürünlerimiz için sizlerde hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR