ÇİKOLATANIN EN TATLI HALİ: DRAJE ÇİKOLATA

draje çikolata

Çikolatanın en tatlı hali dendiğinde akla gelen tek isim draje çikolata olmaktadır. Renk renk, şekil şekil hazırlanan, her birinde ayrı bir lezzet olan draje çikolata özellikle küçük çocukların vazgeçemediği bir lezzet, büyüklerin de sık sık başvurduğu özel atıştırmalıklardandır. 

Çikolata ürünleri arasında en özel yere sahip çeşitlerin başında draje çikolata gelmektedir. Atıştırmalıkların en eğlenceli türlerinden biri olarak kabul edilen bu ürün farklı tatlarda üretilmekte, küçük büyük herkesin tükettiği bir ürün olarak kabul görmektedir.

Portakallı draje, bu üründe kullanılan aromaların başında gelmektedir. Çikolata ile mükemmel bir uyum sağlayan portakal aroması, kuruyemişler ile beslenen drajeler için özel bir karışımdır. Portakallı draje, ağızda bıraktığı farklı tat ile çocukların gözdesi konumundadır. 

Çakıl taşları çikolata özellikle çocukların vazgeçilmezi

DRAJE ÇİKOLATA

Çakıl taşları çikolata, bu özel atıştırmalıkların en fazla ilgi gören çeşitlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Şekli itibari ile bu ismi alan çakıl taşları çikolata, çok farklı renklerde üretilmektedir. Miniklerin sık sık çikolata istediği göz önüne alındığında, küçük küçük taneler halinde üretilen bu eşsiz lezzet, onların sağlıkları açısından vücutlarına çok fazla miktarda şeker yüklenmesinin de önüne geçmektedir. Birkaç küçük parça çakıl taşları çikolata, miniklerin isteklerini karşılamak, onları mutlu etmek için yeterli olmaktadır.

Badem Draje, En Fazla Rağbet Gören Ürünler Arasındadır

Draje çikolata, kuruyemiş ya da meyve kuruları kullanılarak üretilen çok farklı bir lezzettir. Kuruyemiş dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri de badem olmaktadır. Bu ürün kullanılarak üretilen badem draje de ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır.

Badem draje, diğer türlerde olduğu gibi eşsiz bir atıştırmalık olduğu kadar, özellikle kahvenin yanına da çok yakışmaktadır. Türk kahvesi konuklara yanına birkaç portakallı draje ya da badem draje konularak ikram edilmektedir. Bu gelenek, kahvenin ağızda bıraktığı tadın yerini tatlı bir hisse bırakması için uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Siz de bu eşsiz atıştırmalıkları gönül rahatlığı ile satın almak, en kıymetliniz olan çocuklarınız ile tüketmek istiyorsanız adresiniz Nin Çikolata olacaktır. Nin çikolata, sağlığı ön planda tutan ürünleri ile her zaman hizmetinizdedir.

POPÜLER BLOGLAR