BEBEK ÇİKOLATASI KUTUSU 

isme özel bebek çikolatası

Bebek çikolatası, doğum gerçekleşen yere götürülen hediyeler özensiz ve paketsiz olması durumunda hediye değerini yitirmektedir. İsme özel bebek çikolatası hediyeleşme şekli ise genellikle kapalı kutu şeklinde ve üzerine süsleme şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca kutu içerisine, hoş geldin, iyi ki doğdun gibi günün anlam ve önemine ithafen yazılar yazılmaktadır. Nin Chocolate olarak en değer verdiğiniz çocuklarınızın doğum günlerinde de tercih edebileceğiniz birçok alternatifte bebek çikolatası bulunmaktadır. Hem lezzetli hem isme özel bebek madlen çikolatalar oldukça şık ve misafirleriniz için özenle hazırlanmaktadır. 

Çikolatalara Özel Hediye Paketleri ve Kutular

Bebek çikolatası sadece bebeğin ilk doğduğu an için değil tüm özel etkinlikler için tasarlanmaktadır.  Elbette bu çikolatalardan sipariş edenlerin çok büyük bir çoğunluğu bebeklerinin doğumu için ziyarete gelen konuklar için hazırlanmaktadır. Fakat ilk bir yıl içinde gerçekleşen diğer tüm etkinliklerde de rahatlıkla kullanılabilir. Bu tarz durumlarda bebek çikolatası üzerinde yazılan yazıların formatı da doğal olarak değişmektedir. Yenidoğanlarda genel olarak fotoğraf kullanılamıyor çünkü zaten bebeğe ait çok fazla fotoğraf olmadığı için daha çok “Hoşgeldin” benzeri yazılar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bebeğin doğduğu günün tarihi ambalajların üzerindeki yerini alıyor. İsme özel çikolataların sayısını misafirlerinize göre siz belirleyebilirsiniz. 

Çeşit Çeşit Bebek Madlen Çikolataları 

En mutlu anlarınızdan birini lezzetlendirmek üzere, hem zarif hem de lezzetli bir çikolata hazırladık: Bebek Çikolatası. İsme özel bebek madlen çikolatalar özel olarak hazırlanıp, pembe ve mavi şık kağıtlarla süsledik. Mutluluğunuz daim olsun ve bu tatlı lezzet damaklarınızdan da zihninizden de hiç ayrılmasın istedik. Ailenize katılacak yeni ve en değerli üyenizle tanıştığınız o telaşlı dakikalar için hem size hem de sevdiklerinize minik bir sürpriz olarak bebek çikolataları tasarladık. Leziz çikolata kaplı fındık pralini ile ağızda dağılan formülü, bu eşsiz anı sizler için çok daha lezzetli ve tatlı kılacak. Yumuşak ve lezzetli formülüyle enfes Nin Chocolatedan doğum sonrasında misafirleriniz ile paylaşmak üzere tercih edebileceğiniz gibi, babyshower gibi etkinliklerde de tadımlık olarak sunabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR