SİTRİN TAŞI TESBİH’İN DEĞİŞİMİNİ SİZ DE GÖRÜN

Antik Yunan döneminden çağımıza dek önemini koruyan sitrin taşının faydalarından sizleri mahrum bırakmıyor ve sitemizde birçok çeşitte sitrin taşından oluşan ürünü sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ürünlerimiz içerisinden en çok tercih edilen sitrin taşı tesbih vücuda birçok fayda sağlıyor. İlk kullanımından itibaren zaman içerisinde gösterdiği değişiklikler ile sitrin taşı tesbih aksesuarınızı sizde yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. 

SİTRİN TAŞI TESBİH ÖZELLİKLERİ

Doğal taş grubunun kuvars türü içerisinde yer alan sitrin taşı, görünümü itibariyle sarı rengini andırıyor. Doğal taşlar içerisinde en zor bulunan türlerden birisi olan sitrin taşının değeri paha biçilmez. Bu sebeple de özellikle koleksiyoncuları tarafından çokça tercih edilen bu değerli taş enerjinizin doğru yönde kullanılmasını sağlayarak enerjinizi dengeler. Sitrin taşı tesbih özellikleri saymakla bitmez. İçeriğinde bulunan doğal su, mineral ve enzim maddeleri sitrin taşından oluşan tesbihinizle her temasınızda vücudunuza mineral akışını serbest bırakır. Böylece sinir sisteminiz dengeleyerek sinir yatıştırıcı özelliğini size verir.

SİTRİN TAŞI TESBİH FAYDALARI

Doğal taşların her birinde olduğu gibi sitrin taşı tesbih kullanımına göre vücudunuza birtakım faydalar sağlar. Gün içerisinde sıklıkla temasta bulunmanız halinde sizde sitrin taşı tesbih özellikleri ile tanışacak ve sitrin taşı tesbih faydaları ile yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz.

1. Bunlardan ilki en önemlisi gündelik hayatta çeşitli sebeplerden dolayı çekilmiş olan yaşam enerjinizi yerine getirmesidir. 

2. Günlük hayatta bazı bağımlılık ya da kötü alışkanlıklar edinen bireylerin bu eylemlerden kurtulmak istediğinde sitrin taşı tesbih sizlere yardımcı görevini üstlenir. 

3. Çağımızın yaygın hastalıkları içerisinde yer alan migren ve baş ağrısı hastalıklarına birebir olan sitrin taşı tesbih ağrılarınızın dinmesine ve yatışmasına yardımcı oluyor. 

4. Hemen hemen her evde bulunan radyasyon yayan televizyon, bilgisayar ve çeşitli elektronik aletlerin yaratmış olduğu bu olumsuz etkiyi doğal taşı sayesinde emerek sizlere koruyucu özellik sağlıyor. 

5. Çeşitli kas kasılmaları ve bunun beraberinde getirmiş olduğu spazm, kramp gibi problemleri yatıştıran sitrin taşı tesbih, gün içerisinde sıklıkla temas etmeniz halinde kısa sürede etkisini gösteriyor. 

6. Sitrin taşı tesbih özellikleri içerisinde bulunan mineralleri vücudumuza salarak enerjinizin daha dengeli olmasını sağlıyor.


POPÜLER BLOGLAR