SİTRİN TAŞI TESBİH MODELLERİ

Sitrin taşı tesbih modelleri, son zamanlarda en çok tercih edilen tesbih modellerinden biridir. Bu doğal taşın yaydığı faydalı enerji ve eldeki şık duruşu tercih edilme nedenlerindendir. Pozitif bir enerji yayan bu taşı tesbih olarak tercih edenler sıkıntılarından uzaklaşarak rahatlama yaşarlar. Bu taşın daha ne gibi özellikleri var gelin yakından bakalım.

Sitrin taşı, pek çok alanda kullanılan doğal taşlardan biridir. Özellikle aksesuar yapımında kullanılan bu taşın birçok özellik ve faydası bulunmaktadır. Bu nedenle sürekli elde tutulması ve tene temas etmesi sebebiyle sitrin tesbih modelleri yoğun talep görür. Doğada yer alan ve nadir bulunan bu taşlar, enerjisi en güçlü taşlardan biridir. Sert bir taş olan sitrin taşı, silisyum dioksit karışımı maddeden oluşmaktadır. Donmuş su damlası olarak bilinen bu taş, kırıldığında yine su halini almaktadır.

Sitrin tesbih modelleri, yaydığı enerji ile başarı özelliğini taşımaktadır. Kişiye verdiği pozitif enerji sayesinde pek çok alanda başarı sağlamaktadır. Ayrıca bu taşı kullanan kişilerin kazancına bereket kattığı da bilinmektedir. Yorgunluğu ve tembelliği önleyerek, kişiye yüksek enerji verir. Sitrin tesbih modelleri, taşın oluşumundan kaynaklı olarak; açık sarı, bal rengi ve koyu kahve tonlarında aynı zaman da saydam bir görünüme sahiptir. 

Sitrin Tesbih Faydaları Nelerdir?

Sitrin tesbih faydaları oldukça fazladır. Yaydığı yüksek pozitif enerji ile insan sağlığına hem fiziksel hem de psikolojik olumlu katkıları vardır. Tesbih modellerinin yanı sıra birçok aksesuar grubunda bu taşı görmek mümkün. Ancak erkekler için tesbihin ayrıcalıklı bir yeri olduğundan diğer aksesuar gruplarına göre daha çok tercih edilir. Sitrin taşı tesbih özellikleri içinden en bilineni göz sağlığını olumlu yönde etkilemesidir. Daha net görüş sağlayarak kişilerin göz problemlerini de ortadan kaldırmaktadır. Migren hastalığı bulunan ya da sürekli olarak baş ağrısı çeken kişiler için ağrı kesici görevi üstlenmektedir.

Sitrin Taşı Tesbih Fiyatı

Sitrin taşı tesbih fiyatı, doğal taşları sevenlerin merak ettiği konulardan birisidir. Doğada nadir bulunması ve doğal olması sebebiyle biraz maliyetli bir taştır. Bu tür ürünlerde ucuza kaçmak sahte ürün alma riski oluşturabilir. Bu nedenle Dergah Tesbih markamızın online mağazasını ziyaret ederek %100 orijinal sitrin tesbih modellerimizi kampanyalı fiyatlarla alabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR