KIVIRCIK SAÇLAR NEDEN SATEN YASTIK KILIFI KULLANMALI?

saten yastık kılıfı

Elektriklenmeyi önleyici özelliği olan saten yastık kılıfı modelleri özellikle kıvırcık saç yapısına sahip olan kişilerin tercih ettiği bir modeldir. Her gün uyanır uyanmaz yataktan kalkıp saçlarını yıkamak, kıvırcık saçlı insanların rutinleri arasında yer almaktadır. Siz de bu grubun içinde yer alıyorsanız, alacağınız yastık kılıfı seti için belirleyeceğiniz ilk standart, kılıfın ipek yastık kılıfı modelleri ya da saten yastık kılıfı modelleri arasından olmasıdır. Böylelikle her sabah saçlarınızın elektrikli olmasının önüne geçerek daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Ayrıca bu tür yastık kılıfları kullanmanız cildiniz içinde büyük önem arz eder. Bütün gece yüzünüzün yastık kılıfına değdiğini düşünürsek cildinize zarar vermeyecek bir malzemeden olması tercihimiz olmalı.

Saten Yastık Kılıfı Fiyatları ve Modelleri! 

Piyasanın en güzel yastık kılıfı fiyatları ile modellerini firmamız aracılığı ile bulabilirsiniz. Özel tasarımı ile müşterilerimiz için hazırlanan ipek saten yastık kılıfı modelleri, farklı renk seçenekleri ile tüm yatak odası takımlarınız için uyumlu olacaktır. Sadece şık görünümü ile değil sağladığı konforlu kullanımı ile de huzurlu bir uyku uyumanızı sağlayacak olan yastık kılıfı modelleri büyük talep görmektedir. Baskılı 2’li yastık kılıfı modellerini hem kendi yatak odanız için hem de hediye amaçlı sevdiklerinizin yatak odası için satın alabilirsiniz. Farklı seçenek imkanlarından faydalanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Saten Yastık Kılıfı Modelleri Her Yastığa Uyumlu Mu? 

Türk standartlarına uygun yastık kılıfı ölçülerinde üretilen ve satışı gerçekleştirilen yastık kılıfı modelleri genel olarak kullanılan yastık ölçülerine uyumludur. Ancak standart dışı özel üretim yastıklarınız ile uyumlu olup olmayacağını bir metre yardımıyla ölçerek tespit edebilirsiniz. Çok beğendiğiniz yastık kılıfı seti modellerine uygun ölçüde yastığınız evinizde yok ise pratik bir çözüm olarak yastığınızın iç kılıfını değiştirerek alacağınız yeni yastık kılıfı ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Genellikle fermuarlı iç kılıflarda satılan yastıkların iç malzemesini kolaylıkla, farklı bir iç kılıfa aktarma olanağı mevcuttur. Siz de hem yastığınızın iç malzemesini havalandırmış hem de değişimini gerçekleştirmiş olarak, yeni yastık kılıfı ile uyumlu hale getirebilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR