KÜLTÜRDEN TARZA ERKEK ŞAPKA 

erkek şapka

Erkek şapka, en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Amerika’da çığ gibi büyüyen rap kültürünün Türkiye’ye de sıçraması kaçınılmaz oldu. Kenar mahallenin ‘’getto’’ tarzının olmazsa olmazlarından olan hip hop şapka modelleri Türkiye’de de çokça sevildi ve giyildi.  Erkek şapka modelleri arasında önemli yer tutan hip hop şapka diyebileceğimiz bu model şapkalar, özellikle bandana ile kombine edilir. Rap kültürünü vücudunuzun tüm kesimlerinde hissetmeniz Hypers’in erkek şapka modelleri ile gerçekleşiyor.   

erkek şapka

Havalı Görünümün Anahtarı Hip Hop Şapka 

Hip hop şapka modelleri ile alışılmışın dışına çıkın. Genelde hip hop şapka modelleri oversize görünüm ile sunulur. Bol paça düşük bel pantolon, yüksek topuk ve marka spor ayakkabı, bol kesim tişört ve zıt renk yine oversize bir ceket. Tek eksik parça ise Hip Hop şapka.  Böyle bir tarz, çok değil 20 yıl önceye kadar hayatımıza girdi. Rap ustaları ve onun izinden giden Türkiye Rap’in kurucular gelecek neslin giyim tarzını belirlerdi. Artık süre gelen ve gelecek nesillere aktarılan bir tarz var. Bu tarzın öncüleri olarak ise Hypers yerini aldı.   

Hypers Erkek Şapka Modelleri

Erkek şapka modelleri standart kalıpları ile satışa sunuldu. Arkası ayarlanabilir bu şapka modelleri, erkek ve kadın fark etmeksizin unisex bir giyim- kuşamın anahtarıdır.  Aynı zamanda sadece tarzı ile değil güneşten koruması ile de öne çıkan bu şapka modelleri her yaştan insanın sevebileceği ve gündelik hayatında kullanabileceği aksesuarlar haline geliyor. Sade ve baskılı tüm erkek şapka modelleri sadece Hypers farkıyla en kıymetli müşterileriyle buluşuyor.  

Hip Hop Şapka ve Türevleri Nasıl Temizlenmeli?  

Hip hop şapka, kesinlikle el ile temizlenmelidir. Çamaşır makinesine ve hiçbir kimyasal maddeye maruz bırakılmamalıdır. Bu tip erkek şapka çeşitleri, renk atma durumu söz konusu olduğundan çok narin bir işlemden geçirilmelidir. Şapka genel anlamda sert bir yapıda olduğu için temizlenmeden önce suda bekletilmesi önerilir. Daha kaliteli ve kolay bir temizlik için bu adım önemlidir. Hypers kullanıcılarını düşünüp temizleme talimatlarını ürün açıklamasında detaylıca veriyor.   

POPÜLER BLOGLAR