KATALİN TESBİH MODELLERİ

KATALİN TESBİH

Katalin tesbih yapısı ve formu sayesinde birçok kişi tarafından sevilerek tercih ediliyor. İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri tarafından üretilen ve patenti alınan Katalin oldukça dekoratif. Tesbih çeşitleri arasında ise bu dekoratif özelliği ile gayet güzel ürünler ortaya çıkmasını sağlıyor.  Forma bağlı olarak yarı saydam ve saydam özelliğe bürünebilen Katalin sert bir malzemedir. Isıya karşı dayanıklı olması da katalinin özellikleri arasında yer alıyor. Tesbih üretiminde de kullanılan katalin her renk ve desende bulunabilir ve saydam veya yarı saydam özellikleri arasından tercih yapılabilir. Sizlerde sitemizden katalin tesbih modellerini inceleyebilir ve fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Hediyelik Tesbih Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Hediyelik tesbih seçenekleri günümüzde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Kültürümüzün bir parçası olan tesbihler hediye tercihi olarak da ideal. Babalar gününde babanız için veya erkek kardeşiniz için alabileceğiniz en iyi tesbih modelleri bünyemizde bulunuyor. Özel hediye kutularında yazılmasını istediğiniz yazı ile en şık tesbihi satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Tesbih fiyatları her ne kadar çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun modellerimiz arasında mutlaka en güzelini seçeceğinize inanıyoruz. El işçiliği yüksek olan gümüş tesbih fiyatları içinde ilgili kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Kategorilerimizi incelerken sevdiğiniz renk ve tasarımlara göre filtreleme yaparak daha rahat seçim yapabilirsiniz. 

KATALİN TESBİH

Katalin Tesbih Faydaları Nedir?

Katalin tesbih faydaları arasında birkaç özellik ile sizlerde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yumuşak ve pürüzsüz bir yüzeye dokunmanın ne kadar iyi geldiğini deneyimlemiş olabilirsiniz. İnsan beyni dokunduğu ve algıladığı nesnelere duygu durumu ile cevap verebilir. Tesbihler içinde durum böyle diyebiliriz. Pürüzsüz bir yüzey barındıran Katalin ile negatif enerjinizi uzaklaştırabilirsiniz. Tesbih taşına her dokunduğunuz an rahatlama hissiyatını fark edebilirsiniz. Katalin tesbih fiyat olarak da afaki rakamlar içermemektedir. Tesbih fiyatları ortalamasında kendine yer alabilen Katalin ile sizlerde uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçim olarak da gümüş tesbihler tercih edilebilir. Gümüş tesbih fiyatları içerdiği el emeği ve sanatsal işçilik gibi özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bütün bu ürünlere Dergah Tesbih aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR