HEDİYE ARAYIŞINIZI BİTİRECEK İSİMLİ TESBİH MODELLERİ

isimli gümüş tesbih modelleri

Yıllarca elden düşmeyecek ve her anında sizi hatırlatacak bir hediye arayışı içindeyseniz, tesbih modelleri doğru bir tercih olacaktır. Birçok erkeğin vazgeçilmezi olan tesbih, aynı zamanda çok da önemli bir hediye aracı olarak kabul edilmektedir. Hediyeyi daha da anlamlı kılmak isteyenler için isimli tesbih modelleri ideal seçimler olacaktır. 

Dini ritüellerde kullanılmaz üzere tasarlanan ve yıllar içinde günlük kullanıma uygun aksesuarlar haline gelen tesbih modelleri, günümüzde birçok erkeğin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 99, 66 ve 33’lük modeller halinde tasarlanan çok taneli tesbih çeşitleri Allah’ın adının zikredilmesi amacıyla kullanılırken, 33’lük modelleri aksesuar olarak tercih edilmekte, günlük yaşamda erkeklerin ellerini süslemektedir. 

Tesbih Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kabul gören bir hediye seçeneği olan tesbih seçimi yapılırken bazı kriterlere dikkat etmek gerekmektedir. Sevdiğiniz bir erkeğe; bu eşiniz, sevgiliniz ya da babanız olabilir, hediye seçimi yapılırken alışkanlıklarının göz önünde bulundurulmasında yarar olacaktır. Öncelikle hediye alınacak kişinin hangi tarz ürünlerden hoşlandığını, hangi malzemeden yapılan aksesuarları kullanmayı sevdiğini bilmenizde yarar olacaktır. 

Tesbih modelleri seçimi yapılırken bu kriterlerin yanında bütçe de büyük önem taşımaktadır. Piyasa ürünleri olan sıradan aksesuarlar ucuz maliyetler ile hediye seçeneği sunabilmektedir. Ancak, daha büyük bütçe kullanarak çok daha özel tasarımlar almak mümkündür. 

İsimli Tesbih Modelleri ile Sevdiğinize Verdiğiniz Kıymeti Gösterin

İsimli tesbih modelleri, hediye seçenekleri arasında en özel seçimler arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz ve sizin için kıymetli olan birine üzerine isimleri işlenmiş aksesuar almak her zaman etkili bir sonuç ortaya çıkacaktır. 

İsimli gümüş tesbih modelleri, tasarımın açısından son derece özel ürünlerdir ve geniş bir beğeni kitlesine sahip aksesuarlar olarak kabul edilmektedir. Gümüşün işlenmesinin son derece kolay olması ve ortaya özgün tasarımlar çıkarılması nedeniyle isimli gümüş tesbih modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. 

İsimli tesbih modelleri, püsküllerinin ucuna ismin baş harflerinin işlenmesi şeklinde tasarlanabildiği gibi, taneler üzerine isim yazılması şekliyle da tasarlanmaktadır. Siz de sevdiğinize isimli gümüş tesbih modelleri almak ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız Dergah Tesbih ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

POPÜLER BLOGLAR