EN ŞIK DEVE KEMİĞİ TESBİH MODELLERİ

deve kemiği tesbih

Deve kemiği tesbih modelleri her tarzdan insanın kullanabileceği bir tesbih modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Ömrünü tamamlayan develerin kemiklerinden üretilen bu tesbihler hayvansal tesbih kategorisinde değerlendirilir. Aynı zamanda sakinliğin simgesi olarak da bilinen deve kemikleri pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Kötü dua ve nazara karşı da etkili olduğu bilinen deve kemiğinin tesbih olarak taşınması olumlu etki edecektir. Kuka tesbih modelleri ile kombinlenen tesbih ürünlerimizi de inceleyerek tarzınıza uygun bir tesbihe sahip olabilirsiniz. Hastalıklardan korunmak için eski zamanlarda kullanılan deve kemikleri günümüzde hala aktif olarak farklı eşyalar ile kullanılıyor. Sizler de hayvansal tesbihler arasından dilediğiniz seçimi yaparak anında alışverişe başlayabilirsiniz. 

DEVE KEMİĞİ TESBİH MODELLERİ

Koç boynuzu tesbih modelleri koçların boynuzlarının özel ustalık ile işlenmesi ile elde edilir. Koleksiyon değeri içeren bu tesbihler sınırlı olarak üretilmekte olup koleksiyonunuz da yerini hak edebilir. Hayvansal tesbih çeşitleri arasında başka bir yere sahip bu tesbih ile sizler de kaliteyi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda anti bakteriyel özellik barındıran hayvansal tesbih modelleri sizi dış bakterilerden de koruyacaktır. Ayrıca koç boynuzu tesbih çektikçe renk değiştirme özelliği barındırır. Krem ve sarı tonlarında renk değiştiren bu tesbih çektikçe daha parlak bir görüntü sunacaktır. Parlak görüntü ve değişen renkleri ile ortaya daha harika sonuçlar çıkacaktır. Koç boynuzu tesbih ürününe hemen sahip olabilmek için şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.

Hayvansal Tesbih Fiyatları

DEVE KEMİĞİ TESBİH MODELLERİ
DEVE KEMİĞİ TESBİH MODELLERİ

Hayvansal tesbih fiyatları ustalığı ve nadirliği açısından normal tesbihlere oranla daha yüksek üretim maliyeti içerir. Bu yüzden genel olarak koleksiyonluk olarak değerlendirilen hayvansal tesbihler uzun üretim aşamalarından geçer. Koç boynuzu tesbih gibi ürünleri sizler de özel koleksiyon açarak muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığa etkileri sayesinde de uzun yıllar yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerinde piyasa da bulunabilen sahte ürünleri mevcut olabiliyor. Bu yüzden daima güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Dergah Tesbih aracılığıyla hayvansal tesbihler ve diğer tüm tesbihlere anında sahip olabilirsiniz.

 

POPÜLER BLOGLAR