EN ŞIK KATALİN TESBİH MODELLERİ

katalin tesbih

Katalin tesbih malzemesi oldukça merak edilen tesbihler arasında yer almaktadır. Katalin, American Catalin Corporation firması tarafından patenti alınan ve 3 farklı reçinenin dökümü ile ortaya çıkan üründür. Mermer efekti barındırdığı ve form olarak saydam veya yarı saydam özellik barındıran bir malzemedir. Katalin tesbih malzemesi olarak kullanılmaya başlanmasındaki en büyük sebeb saydam bir mermer efekti taşıması olmuştur. Pürüzsüz bir hissiyat ile saydam mermer görünümünün birleşmesi sonucu ortaya birbirinden güzel katalin tesbih modelleri çıkmaktadır. Eski zamanda bilardo toplarında da kullanılan Katalin, ısıya dayanıklı ve sert bir malzemedir. Sizlerde sitemiz de bulunan tüm tesbih ürünlerine göz atarak aralarından seçim yapabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Bir sonraki başlıkta katalin tesbih özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Katalin Tesbih Özellikleri

Katalin tesbih özellikleri olarak malzemenin formu hakkında bilgiler barındırır. Katalin, oldukça katı ve sert bir malzeme olarak karşımıza çıkar. Amerika’da bulunan American Catalin Corporation tarafından üretimine başlanan bu malzeme 3 farklı reçinenin karışımı ile ortaya çıkar. Katalin tesbih malzemesi olarak kullanılmaya başlaması uzun yıllar önceye dayanmaktadır. Aynı zamanda ısıya dayanıklı olan bir forma sahip katalin ile, işlendiğinde yarı saydam ve saydam mermer görünümü oluşturulabilir. Katalin tesbih birçok kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Tesbihin sakinleştirici özelliklerini bilmeyen yoktur. Katalin tesbih faydaları arasında da dokusu olarak sakinleştirici bir özellik taşımaktadır. Özellikle mermer benzeri tesbihler çekerken çıkardığı ses frekansı ile de beyninizi dinlendiren özelliklere sahiptir.

Katalin Tesbih Fiyatları

Katalin tesbih fiyatları model seçenekleri ile değişebilir. Bu yüzden en net fiyat bilgisi için sitemizde katalin tesbih araması gerçekleştirerek inceleme yapabilirsiniz. Birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan katalin tesbih modelleri arasından sizlerde sevdiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Herkes istediği ürünü rahatça bulabilmesi açısından bünyemizde yüksek kapasiteli üretimler gerçekleştiriyor ve bunları değerinde fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Dergah Tesbih olarak hızlı kargo ve güvenli alışveriş seçeneklerimiz ile sizler de katalin tesbih veya diğer tesbih ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR