EN HAVALI ERKEK ŞÖVALYE YÜZÜK MODELLERİ

erkek yüzük

Şövalye yüzük eski dönemlerde derebeylik anlamını taşır, güç göstergesi anlamına gelir ve kimi zaman padişah mührü için de kullanılırdı. Geçmişten günümüze kullanılan şövalye yüzük erkek beğenisi toplayan altın ve yüzükteki kaşın üzerinde çeşitli taşlarla çevrelenmiş kalın bir yüzüktür. 

Eski yıllardan gelen akik yüzükleri muhteşem görünüşü ile cazibesini topluyor. Uğur ve bereketin simgesi olan akik taşı yüzük erkek için tasarlanmış en sevilen mücevherler arasında yerini almaktadır. Genellikle oval formda olan erkek kaplan gözü yüzük bir kaplanın gözünü andırır ve yaratıcılığı, dengeyi simgeler. Erkek kehribar taşlı yüzük ise bir diğer sevilen modellerin arasında yerini alır. Nazara karşı koruyuculuğu ile bilinen kehribar taşı işlendikçe güzelleşir ve kullanıldıkça parlaklığı artar ayrıca hafif bir taş olmasıyla bilinir.

Kombinlerin Tamamlayıcısı Erkek Altın Yüzük! 

Erkek altın yüzük günümüzde en kullanılan değerli madenler arasındadır. Sportif görünüme ve klasik giyime de uyum sağlayan şövalye yüzük erkek kombinlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarlar arasında birinci sırada yerini alır. Takım elbiselerin doğal gözdesi ve göklerin sembolü anlamına gelen lapis taşlı altın yüzük masmavi görünümü ile son moda taşlar arasında genç erkeklerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Spor giyimin beğenilen aksesuarları arasında olan erkek yüzüğünü bileklik ve uyumlu kol saatleriyle kombinleyebilirsiniz. Sokak tarzınızda, davetlerinizde, düğünlerde ve çeşitli organizasyonlarda da size eşlik eden şövalye yüzükler çekiciliği ve güçlü duruşuyla gönülleri fethediyor.

Doğal Taşlarıyla Erkek Altın Yüzük Fiyatları

Hanedanlıklardan şimdiye kadar uzanan köklü geçmişe sahip olan işlemeli erkek altın yüzük dilediğiniz gramaja ve altın ayarına göre geniş yelpazeli modelleri bulunur. Kendinize, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kaliteli akik yüzükleri ile kol düğmelerini kombin yapabilirsiniz. Gün geçtikçe değeri katlanan altın yüzük piyasada sevilen saf bir güzelliğe sahiptir. Siz de erkek kaplan gözü yüzük, erkek kehribar taşlı yüzük, akik taşı yüzük erkek çeşitleri gibi diğer şövalye yüzük modellerine cep yakmayan fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız size uygun kampanyalarıyla birlikte Altıntaş Online web mağazasını ziyaret ederek kolayca satın alabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR