BEYAZ ÇANTA TEMİZLEMENİN 4 PÜF NOKTASI

beyaz çanta

Kadın çanta modelleri çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Binlerce renk ve tasarıma sahip çantalar içerisinden hem günlük hem iş yaşamına hem de özel günlerde şıklığınızı tamamlayacak modeller bulmanız mümkün. Kadın çanta modelleri içinde en çok tercih edilen temel iki renk siyah ve beyaz olmaktadır.

Siyahın her renk ile uyumlu olması kolay kombinlenmesi en çok tercih edilme sebebidir. Bazen de daha iddialı giyinen stil sahibi kadınlar beyaz renk tercih eder. Dgn çanta modelleri içerisinde dünyaca ünlü markalara ait çantaları bulmak mümkün. Bunlardan en iddialı olanlardan biri vakko çanta modelleri olmaktadır. Özellikle marka ve beyaz rengin buluştuğu vakko beyaz çanta seçenekleri şık kombinlerinizi tamamlayacak en özgün parçalardan birisidir. Beyaz çantalar oldukça şık görünmelerinin yanı sıra çok çabuk kirlenir. Peki beyaz çanta nasıl temizlenir gelin 4 adımda inceleyelim;

  • Süt ile temizleme yöntemidir. Süt döktüğünüz yumuşak bir bez ile lekeli bölgeyi hafifçe silebilirsiniz.
  • Sabunlu bez yöntemidir. Bir bezi sabun ile iyice ıslatarak lekeli bölgeyi kolayca temizleyebilirsiniz. 
  • Zor lekelerde kolonyalı bez ile temizlik yapmak iyi bir çözüm yolu olacaktır.
  • Beyaz çanta lekeleri için kullanabileceğiniz son yöntemlerden birisi de leke çıkarıcı sprey kullanmaktır. 
beyaz çanta

DGN BEYAZ ÇANTA MODELLERİ İLE TARZINIZI KONUŞTURUN

Dgn çanta modelleri ile uzun yıllarıdır sektörde öncü markalardan birisi konumundadır. Tüm kadın çanta modelleri için kalite ve kullanışlılık prensibinden taviz verilmez. Günlük kullanım da hem geniş hacmiyle alan sunan hem de renk ve desenleriyle kombinlerinizi tamamlayan bir aksesuar olarak DGN çanta seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Her kadının sahip olmak isteyeceği tarzlarda kadın çanta modelleri sitesinde mevcuttur.

Üstelik yılın farklı dönemlerinde yapılan indirim ve kampanyaları yakından takip ederek kaliteli vakko çanta modelleri için daha cazip fiyatlar ödeyebilirsiniz. Tüm çanta modelleri ve daha fazlası için DGN online mağazamızı ziyaret edebilir beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik web sitemize üye olarak kampanyalardan ilk siz haberdar olun. 

POPÜLER BLOGLAR