Bebek Battaniye Modelleri ve Alt Açma Seti

bebek battaniye

Bebek battaniye ve alt açma minderi gibi ürünler Çıldırın mağazasında sizleri beklemektedir. Bütün bu parçalar, bebeklerin bakımlarında çok sık kullanılan ürünler olmaktadır. Aslına bakıldığında, bebeklerin altlarını değiştirmek için kullanacağınız bu ürünler ebeveyn olarak yararlanabileceğiniz en pratik ürünlerdir.

Bebek Alt Açma Seti

Bebeklerin altlarının temizlendiği ortam, bebek sağlığı açısından hijyenik ortamlar olmalıdır. Bebek alt açma seti ile bebeklerinizin altını değiştirme işlemleri artık daha kolay olmaktadır. Üstelik bu setlerin içinde yer alan ürünler sayesinde, ayrı ayrı ürünler almanıza gerek kalmaz. Böylelikle hem ekonomik hem de pratik avantaj elde etmiş olursunuz.

Mağazamızda bulunan bebekleriniz için özel olarak tasarlanan setlerin içinde; alt açma minderi ve yastık bulunmaktadır Setlerin içinde yer alan yastık ve minder, bebeklerin cildini tahriş etmeyecek anti-bakteriyel ve sentetik olmayan kumaşlardan özel olarak üretilmektedir. Sizde uygun fiyat garantisi ile bu setlere sahip olmak istiyorsanız mağazamızda bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bebek Alt Açma Bezi

bebek battaniye

Bebek alt açma bezi, bebeklerin hijyenik koşullarda alt değiştirme işlemleri için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Mağazamızda satılan bu ürünler farklı modellere ayrılmaktadır. Kız bebek ve erkek bebekler için ayrı olarak üretilmiş bu ürünler, ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Bebek çantalarında mutlaka bulunması gereken bebek alt açma bezleri sayesinde AVM’lerde, iş yerlerinde ve evlerde bebeklerinizin altını kolaylıkla değiştirebilir, pişik olma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Alt açma bezi olarak mağazamızda bulunan nohut alt açma bezlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin avantajı, bebeklerin yerle temasını keserek hasta olmalarını engellemeleridir. Bu ürünü sadece bebeğinizin altını değiştirirken değil, ilk aylarda bebeğinizi yere koymanıza da yardımcı olmaktadır.

Bebek Battaniyeleri

Bebek bakım örtüsü olarak ebeveynlerin en çok kullandıkları ürün grupları bebek battaniyelerdir. Bebek battaniyeleri hem bebeklerin taşınmasında kolaylık sağlar hem de üşümelerini engeller. Bebeklerin teni, elleri ve yüzleri battaniyelere temas ettiği için mağazamızda bulunan bebek battaniyeleri, anti-bakteriyel ve sentetik olmayan malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle bebekleriniz için özenle seçeceğiniz bu battaniyeleri güvenle satın alabilirsiniz. Sizde mağazamızda bulunan alt değiştirme örtüsü ve bebek battaniyelerine uygun fiyatlarla sahip olmak için mağazamızı inceleyebilirsiniz. bebekleriniz için özel olarak tasarlanmış modellerden beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR