ATEŞ KEHRİBAR TESBİH VE YÜZÜK KOMBİNİ

ATES-KEHRIBAR-TESBIH

Ateş kehribar tesbih ve gümüş yüzük son derece uyumlu bir tarz oluşturmaktadır. Bir erkek için en çok tercih edilen iki aksesuarın birbirini tamamlamaları ve tarzı ortaya koymaları önemli bir detay olarak kabul edilmektedir. Ateş tesbih çeşitleri bakımından erkeklerin uzun yıllardır vazgeçemediği aksesuar olarak dikkat çekmektedir. Erkek gümüş yüzük modellerinde aynı malzemenin yani ateş kehribarın kullanılması uyumu maksimum seviyeye çıkaracaktır.

Ateş Kehribar Tesbih ve Erkek Gümüş Yüzük Uyumu Nasıl Yakalanır?

Ateş kehribar tesbih ve erkek gümüş yüzük modelleri, tarz sahibi erkeklerin vazgeçemediği iki aksesuar olarak öne çıkmaktadır. Her iki ürünün birlikte kullanılması için kombin oluşturulmasında yarar olacaktır. Bunun için bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır.  

ERKEK ATEŞ KEHRİBAR TESBİH VE YÜZÜK

 Ateş kehribar tesbih, orijinal damla kehribar ile sıkma kehribarın aksine doğada doğal ortamında oluşmayan maddeden yapılmaktadır. İnsan eliyle bazı kimyasalların karıştırılmasıyla elde edilen ateş kehribar, görünüş ve kalite açısından orijinal fosil taştan pek ayırt edilememektedir. Yapım aşamasındaki ustalık ateş kehribarın da değerli taşlar sınıfına girmesine imkan tanımaktadır. 

Ateş kehribar tesbih çeşitleri ile gümüş yüzük uyumunun sağlanabilmesi için benzer özelliklerinin bulunmasında yarar olacaktır. Tesbihin püskülünün gümüş tasarım olması öncelikli kurallardan biri olarak kabul edilmektedir. Gümüş püskül tesbihe ayrı bir hava ve tarz katmaktadır. Gümüşün parlak rengi ile kehribarın sarıya kaçan tatlı tonları, erkeğin elinde ayrı bir değer kazanmaktadır. 

Erkek Gümüş Yüzük ve Tesbih İkilisi

Erkek gümüş yüzük modellerinin taşlı olanlarının tercih edilmesi tesbih ile uyumun sağlanmasında kilit adımlardan biri olacaktır. Tercihen yüzükte de ateş kehribar taşının kullanılması isabetli bir karar olacaktır. Tesbih ile gümüş yüzük modelinde yer alan taşın aynı renk ve kalitede olması ortaya mükemmel bir uyum çıkarmaktadır. Ateş kehribarın kullanıldıkça koyulaşan rengi, zaman ilerledikçe çok daha estetik  bir görüntü sunmaktadır.

Siz de ateş kehribar taşından hazırlanan tesbihler ve yüzük arasında uyum sağlayan modeller arıyor, kendinize uygun seçimler yapmakta zorlanıyorsanız Dergah Tesbih ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. Dergah Tesbih’de, birbirinden özel ateş kehribar tesbih çeşitleri kalite güvencesi ile sunulmaktadır. 

POPÜLER BLOGLAR