YÜZ ESTETİĞİ İLE DAHA GENÇ VE SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM

yüz estetiği

Yüz estetiği, yaş farkı gözetmeksizin yüzdeki yaşlanma belirtilerini, sağlıksız görüntüyü ve sarkmaları ortadan kaldırmak için uygulanan işlemlerin genel adıdır. Yüz estetiği yöntemleri arasında pek çok işlem göze çarpmaktadır. Gün ve gün değişen, gelişen teknoloji ile yüz estetiği işlemleri için yapılan uygulamalar da değişmekte, daha kalıcı ve kesin çözümler elde edilmektedir. Yüz dolgusu, revite dolgu gibi işlemler yüz estetiğinde en fazla karşımıza çıkan uygulamalardandır. Yüz dolgusu fiyatları için uzman kişilerden bilgi almakta fayda vardır.

Yüz estetiği için uzmanlara danışmak ve işlem yaptırmak önemlidir. Ancak Lagoom ürünleri ile siz de cildinize masaj yaparak yüz ve yanak sarkmalarına, kırışıklıklara karşı ciddi bir savaş açabilirsiniz. Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi ciltteki elastikiyete kaybını ortadan kaldırmaya yarayan yüz estetiği için başvurulan yöntem ve uygulamalardan biridir.

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Ameliyatsız yüz germe, cerrahi bir işlem gerektirmeyen uygulamalardır. Ameliyat olmak istemeyen insanlar için en rahat uygulamalardan olan ameliyatsız yüz germe, kırışıklık ya da sarkma görünen bölgelere iğne ile yapılan işlemlerdir. Daha genç ve sağlıklı bir görüntü sağlayan ameliyatsız yüz germe işlemleri son yıllarda en fazla tercih edilen ve yaptırılan yüz estetiği operasyonlarından biridir. Eğer yüzde ciddi bir sarkma ya da deformasyon yok ise ameliyatsız yüz germe işlemi daha fazla tercih edilmektedir. Yaşlanma karşıtı uygulamalar olduğu için yüz estetiği denilince akla gelen ilk işlemlerdendir ameliyatsız yüz germe işlemleri.

Yüzü Daha Dolgun ve Hacimli Gösterecek İşlem: Meshfill PDO Ağ Dolgu

yüz estetiği
yüz estetiği

Güzelliğinize ve sağlığınıza yeni bir boyut katacak olan ameliyatsız estetik işlemlerinden biri olan Meshfill ağ dolgu ile gülme çizgilerini, dudak üstü çizgileri, kaş ya da çene kaldırma işlemlerini yapmak mümkündür. Meshfill, yüze enjekte edildikten sonra 2 hafta içerisinde deri tabakası arasına yerleşerek ağ gözeneklerinin büyüyüp sıkılaşmasını sağlamaktadır. Lagoom internet sitesinde detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz Meshfill estetiği ile daha genç gözükmek mümkün. Estetiğe dair her şey için Lagoom’a danışabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR