PEPTİT KOLAJEN NEDİR?

PEPTİT

Peptit, vücutta azalan kolajen miktarını artırmaya yarayan proteinlerdir. Daha genel anlamıyla, vücudun ihtiyaç duyduğu yapı taşlarından olan proteinlerin genel adıdır. Kolajen peptit olarak da adlandırılan peptit, zaman içinde azalmaya başlar. Azalan peptiti yerine getirme görevi de birçok ürün kullanımı ile mümkündür. Bunlardan olan kolajen, kaybolan proteini geri kazandırarak genç görünüme sahip olmaya yardımcı olur. Peptit kolajen bakımı, hücreleri yenileyerek cildin daha sıkı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmaktadır. 

Kolajen, vücudun ve cildin ihtiyaç duyduğu proteinlerdir. Azaldığı takdirde dışarıdan çeşitli ürünlerin takviyesi ile geri kazandırılmalıdır. Kolajen bu anlamda en büyük yardımcılar olacaktır. Kolajen kullanımı sonucunda ciltteki sarkmalar, kırışıklıklar ortadan kalkacak, daha canlı ve genç bir görünüm elde edilecektir. Bundan dolayı peptit kolajen, mevcut cilt sorunları ile mücadelede kullanılacak en önemli ürünlerdendir. 

Kırışıklık Serumu ile Yaşlı Görünüm Tarih Oluyor

PEPTİT

Serum, son yıllarda cilt bakım ürünleri arasında en fazla tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Cilde içeriden bakım yaparak daha uzun süreli ve kalıcı bir uygulamayı hedef alan serum kullanımı, kırışıklık serumu ile en fazla tercih edilen ürünler ile artmaktadır. İçeriğinde c vitaminleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve bakımı sağlayan kırışıklık serumu kullanımı sonucu cilt elastikiye kaybına son verecek ve daha genç bir görünüme sahip olacaktır. 

Yüz serumları arasında en fazla kullanılanlardan olan kırışıklık serumu ile yaşlı görünüme son vermek fazlasıyla mümkün. İnce çizgi görünümü ortadan kalkacak, yeni kırışık oluşumlarının önüne geçecek ve yaşın çok daha altında bir görünüme sahip olacağınız kırışıklık serumu, güzellik rutininizde devamlı elinizin altında bulunması gereken ürünlerden biridir. 

Peptit Serum ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum Faydaları Nelerdir?

Serum, cildin ihtiyaç duyduğu proteini cildin altına nüfus ederek sağlayan bir bakım ürünüdür. Gözenek sıkılaştırıcı serum da geniş gözeneklerin kötü görüntüsünü ortadan kaldırarak gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olan bakım ürünlerinden biridir. Her iki serum da cildin ihtiyaçlarını yerine getirerek güzelliğe büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Tüm yüz serumları Lagoom’da.

POPÜLER BLOGLAR