MESHFILL PDO AĞ DOLGUSU NEDİR?

MESHFİLL

Lagoom, yüz sarkması için geliştirdiği meshfill teknolojisiyle üretilen eşsiz bir üründür. Ameliyata gerek kalmadan keskin bir şekilde yüzünüze daha dolgun bir etki verebilirsiniz. Kolay uygulanmasıyla da oldukça popülerdir. Lifting etkilidir. Meshfill teknolojisinden kısaca bahsedecek olursak bu teknoloji farklı boyut ve büyüklüklerde üretilen ve cildi tutacak sarmallara sahip olan ip askı teknolojisidir. İplerin üzerinde bulunan protein, glikoprotein ve glikolipidden hücrelerin içerisine giren maddeleri kontrol eden gözeneklere yani porlara sahiptir. Pdo (Polydioxanone) ipleriyle yüzü gerer. Birçok klasik yöntemden daha güvenlidir ve ipler örümcek ağı şeklinde yerleştirilir. Ciltteki kollajen üretimini uyarıp sıkılaştırılmayı sağlar bu sayede daha genç görünüme sahip olursunuz. Yıllarca etkisi süren bu ip askı yöntemi Lagoom ile birçok kişinin tercihi haline geldi.

Trendinizde Biz Varız

Dünyanın ilk patentli FDA onaylı ürünü olan Lagoom Meshfill Pdo Ağ Dolgusu kutu içerisinde toplam 10 adet pdo ağ vardır. Kolay kullanımıyla herkesin tercihi. Yüzümüzün şekline göre inşaa edilen, kişiye özel tasarımları vardır. Alın, kaş kaldırma, yanak belirginleştirme, burun onarımı, gülüş çizgileri, dudak üstü ve birçok yerde kullanılabilen bu yöntem ile bıçak altına yatmak istemeyenler ameliyatsız şekilde uzun yıllarca kullanabilir. Herkesin yöntemi olan ip askı yüz germe alanında kendini öne çıkarmıştır. Cildiniz daha genç, hacimli, pürüzsüz, parlak görünecek ve girdiğiniz ortamda dikkat çekeceksiniz. 

MESHFİLL

Profesyonellerden Destek Alın

Uygulama öncesinde lokal anestezi yapılır ve belirlenen bölgelere Lagoom Meshfill Pdo Ağ Dolgusu ile profesyonel ellere kendinizi bırakın. Dolgunun miktarını sizin cilt ihtiyaçlarınıza göre değişir. Daha iyi sonuç almak için birçok yerden cildinize işlem yapılabilir.  Kaldırma ve hacim ile estetik görüntüsüne ameliyatsız bir şekilde sahip olursunuz. Doğal görünümüzle gözde olacaksınız.

Trend olan ip askı fiyatları ile dikkat çekiyor. Kalıcılık ve doğal görünümün yanında cebinize uygun olan Lagoom sizin yanınızda. Birçok ünlünün de yaptırdığı bu yöntem artık herkesin yüzünde. Ameliyatsız genç, dolgun, gergin, doğal görünümlü lifting etkili bir cilde sahip olacaksınız ve bu cep yakmayacak!

POPÜLER BLOGLAR