LİLA ŞAL İLE BAŞÖRTÜ MODELLERİ

lila şal

Lila kadın giyim ve aksesuar dünyasında en çok kullanılan renklerden biridir. Mor ve tonları kadınlar tarafından oldukça sevilir. Lila şal da yine kadın aksesuar ve başörtü dünyasında en çok karşımıza çıkan renklerden olup, yumuşacık havası ile başörtü dünyasına renk katmaktadır. Başörtü dünyasının zenginliğini ve renk seçeneklerini günümüzde daha fazla görmekteyiz. Lila da bu dünyanın zenginliğine etki eden önemli renklerden biridir ve modanın son zamanlardaki tercihidir.

Şal, tesettür giyim ve modası için adeta bir vazgeçilmezdir. Başörtü olarak kullanılan ve farklı bağlama modelleri ile en fazla tercih edilen olan şal ile rahatça günlük ve şık kombinler yapabilirsiniz. Her geçen gün artan şal modelleri ile her kıyafete uygun bir başörtü ve şal bulmak artık çok daha kolaydır.

Lila Şal Kombin Nasıl Yapılır?

Lila şal kombin hazırlamak zor mudur dersiniz? Elbette hayır. Lila renk pek çok renk ile ahenkli bir uyum gösterir. Hal böyle olunca lila şal kombin yapmak da aynı uyumlu etkileri ile gayet mümkündür. Sarı bir elbise ya da siyah rengin hakim olduğu kıyafetler ile rahatlıkla kullanılacak olan lila şal, beyaz kıyafetleri de oldukça sevmektedir. Beyaz bir uzun elbise ya da gömlek, bunun yanında sarı gömlek ya da bluzlar ile oldukça yakışacak lila şal kombin ile güne çoktan hazırsınız.

Şal başörtü olarak da kullanıldığı için her gün yeni modelleri ile göz doldurmaya devam etmektedir. Tesettür giyim ve aksesuar dünyası içinde şal başörtü modellerinin yepyeni görünümlerine rastlamak oldukça mümkündür.

Janjan Kumaş Şal ile Dikkat Çekin

Janjan kumaş şal, şal modelleri içinde en fazla rastlanan ürünlerden biridir. Bunun için janjan şal modelleri her gün yeni koleksiyonları ile dikkat çekmektedir. Şal başörtü yapma modelleri, janjan kumaş şal ile daha da şık bir görüntü oluşturmaktadır. Kendi tarzınıza göre şal başörtü yapma modelleri seçerek yüz hatlarınıza uygun bağlama şeklini seçebilirsiniz. En şık şal modelleri için adres Hülya Keser.

POPÜLER BLOGLAR