LEKE KARŞITI SERUM KULLANMANIZ İÇİN 5 NEDEN 

leke giderici serum

Leke karşıtı serum formülü sayesinde lekelerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olmak için derinlemesine etki göstererek meydana getirir. 

  • Leke giderici serum koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. 
  • Cildi tahriş etmeden ya da herhangi bir zarar vermeden cilt tonu eşitleyici bir özellik sağlar. 
  • Leke giderici serum içeriğinde bulunan niasinamid sayesinde leke görünümü ortadan kalkıyor ve ciddi bir yatıştırma oranı sağlıyor. 
  • Serum içerisinde bulunan salisilik asit, glikolik asit ve LHA sayesinde cildin aydınlık ve parlak görünmesini sağlıyor. 
  • Cilt bariyerinin güçlenmesine ve lekeler ile savaşmanıza yardımcı olan en iyi leke serumu olan Lebody Turkey ürününü kullanabilirsiniz. 

Lekesiz Bir Cilt İçin Leke Serumu Kullanın!

Cilt hücrelerinin merkezindeki ışığı ortaya çıkararak oluşturur. Leke serumu cilt yapısındaki düzensizlikleri pürüzsüzleştirmeye ve cilde homojen, berrak ve temiz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Yaklaşık olarak 1 ay sonrasında, lekelerin görünümünün azalmasına ve aydınlık, canlı bir görünüm sağlanmasına destekçi olan leke karşıtı serum sayesinde ortadan kalkar. 

Leke serumu kullanmadan önce, cildinizi temizlemelisiniz. Cildinizi temizlemediğiniz takdirde verimli bir karşılık alamayacaksınız. Yüzünüzü kir, yağ ve makyaj kalıntısı gibi kötü hislerden arındırdığınız zaman kullanabilirsiniz. 

leke karşıtı serum

Kuru bir cilde ve su bazlı bir seruma sahipseniz cildinizin alt tabakalarına hızla nüfus ettiğiniz hissedeceksiniz. En iyi leke serumu çeşitleri, tüm cilt bakım takviyelerinin yanı sıra cildi nemlendirir, lekeleri gidermeye yardımcı olur, sivilcelere karşı direnç gösterir ve yüz hatlarındaki yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.

Cilt bakım serumu kullanırken elinize bir miktar damlatmalısınız ve hafif bir şekilde elinizde ısıtmalısınız. Kullandığınız serumu ısıttıktan sonra aşağı yukarı hareketler ile cildinize yedirmelisiniz. Cilt bakım serumu cildinizde oluşan sarkmaları önlemek için cildinizi gerdirerek uygulanmalıdır. 

Cilt Tonunuzu Serumlar Kullanarak Eşitleyin!

Cilt tonu eşitleyici serum ve krem seçenekleri cilt tonu farklılıklarının ve mevcut lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Bir sonraki süreçte oluşabilecek olan lekelerin önlenmesi için kullanılır. Düzenli kullanım sayesinde daha canlı daha aydınlık ve daha eşit bir oluşumuna destek sağlar. 

POPÜLER BLOGLAR