İP ASKISI VE YÜZ GERME İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

İP ASKI İLE YÜZ GERME

İp askı yöntemi birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen ve oldukça güvenli olan ameliyatsız estetik işlemleri arasında yer almaktadır. İp askı uygulaması genellikle cerrahi estetik çözümlerine kullanmak istemeyen fakat aynı zamanda da daha genç ve daha canlı bir görünüm elde etmek isteyen bireylerin tercih ettiği bir yöntemdir. İp askı ile yüz germe aslında yaşlanma sürecini geciktiren ve cildin çok daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir uygulamadır. İp askısı kaş kaldırma, kol sarkmaları, göğüs dikleştirme, çene altı sarkmaları veya boyun kırışıklıkları gibi birçok farklı bölgeye uygulanabilen oldukça etkili bir yöntemdir. 

İp Askısı Ne İşe Yarar?

Yüze ip askı fiyatları son derece uygun olması ve cerrahi operasyonlara göre daha güvenli olması sebebiyle sıkça tercih edilen bir estetik uygulamadır. İp askı ile yüz germe işlemi lokal anestezi ile yaklaşık 45 ila 1 saat süren bir uygulama ile gerçekleştirilmiş olur. İp askı sayesinde cilt çok daha genç ve dinamik bir görünüm kazanır. Ayrıca ameliyatsız bir estetik yöntem olan ip askı uygulaması uzun süre kalıcı olması sebebiyle cerrahi operasyonlara tam anlamıyla alternatif bir yöntem olarak kullanılabilir. Öte yandan kullanılacak olan malzeme miktarı ve uygulama yapılan bireye göre değişkenlik gösteren yüze ip askı fiyatları cildin durumu ve ihtiyacına göre belirlenmektedir. Tüm bunların yanı sıra ip askı ile yüz germe işlemi lokal anestezi altında herhangi bir kese olmadan uygulanan basit bir işlemdir. 

İp Askı Uygulaması Zararlı Mıdır?

Birçok kişi tarafından sıkça tercih edilen ve oldukça avantajlı ameliyatsız bir estetik işlem olan ip askı uygulaması son derece güvenlidir. Bu işlem sırasında kullanılan ip askı cilt ile tamamen uyumlu olan dış malzemesi silikon iç malzemesi polyesterden oluşan iplerden meydana gelmektedir. Bu nedenle ip askısı uygulaması insan sağlığı açısından herhangi bir tehlike veya zarar teşkil etmemektedir. Siz de cilt sorunlarınız için ve çok daha kusursuz bir görünüm elde etmek için ip askısı uygulaması yaptırabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR