İP ASKI NEDİR NE İŞE YARAR?

yüz dolgu

Güzellik ve bakım denildiğinde son yıllarda karşımıza çıkan önemli bir işlem var ip askı. İp askı, bilinen ismiyle Fransız askısı vücuda uygun iplerle yapılan ve ciltteki sarkmaları ortadan kaldıran bir güzellik işlemidir. Birçok klinikte uygulanan ve sonuç veren ip askı yöntemi, ciltteki sarkmaları ortadan kaldırdığı gibi vermiş olduğu genç görünüm açısından pek çok kadının ilgisini çekmektedir. Bir tür cilt gençleştirme yöntemi olan ip askı uygulaması yüz estetiği açısından oldukça hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Yüz sarkması, belirli bir yaşa gelmiş insanların en çok karşılaştıkları cilt sorunlarından biridir. Zaman içinde ciltte azalan enzimlerin neden olduğu yüz sarkması tedavisi günümüzde pek çok uygulama ile ortadan kalkmaktadır. İp askı yöntemi, yüz sarkması tedavisinde en fazla uygulanan yöntemlerden birisi olup, uzun süre kalıcı olması ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca yüze doğal bir görünüm kazandıran ip askı yöntemi, yüz sarkması ile savaşan en önemli uygulamalardan biridir.

Yanak Sarkmasına En Etkili Çözüm Nedir?

Yanak sarkmasına en etkili çözüm, son yıllarda adından sıkça söz ettiren uygulama olan ip askı yöntemidir. Pek çok uygulama arasında doğallığı ile en fazla tercih edilen olan ip askı , yüz estetiği yaptırmak isteyenlerin en başta başvurdukları bir yöntemdir. Zaman içinde çöküntüye uğrayan yanaklar yaşlı bir görüntü oluşturur. Yanak sarkmasına en etkili çözüm, evde kullanılacak maskelerden ziyade uzman işlemlerdir. İp askı yöntemi gibi.

Yüz dolgusu ise, elastikiyetini kaybetmiş ciltte oluşan kırışık ve sarkma gibi sorunları ortadan kaldıran bir uygulamadır. Genel olarak kırışık olan hatlara uygulanan yüz dolgusu, geçici, kalıcı ve yarı kalıcı olarak sonuçları belirlenmektedir.

Revofil Aquashine Nedir Ne İşe Yarar?

Revofil Aquashine içerisindeki vitamin, mineral ve konzimler sayesinde deri altındaki doku hasarının iyileştirilmesi ve yüz şeklinin eski haline döndürülmesine yardımcı olan bir yöntemdir. Revofil Aquashine sayesinde yüzdeki kırışıklıkları ve morlukları geçirmek mümkündür. Siz de güzelliğe dair aradığınız tüm işlemler için Lagoom‘u ziyaret edebilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR