HANGİ TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ İLE HANGİ ÇANTA TAKILIR?

topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı sevmeyen kadın yoktur. Aslında daha geniş kapsamlı söylemek gerekirse ayakkabı sevmeyen kadın yoktur. Ayakkabı, kadınlar için aşktır ve hatta tutkudur. Alışverişte en fazla harcama yapılan, en çok zaman geçirilen yer de hiç şüphesiz ayakkabıcılardır. Bu kadar sevilen ve kadınlar için adeta bir vazgeçilmez olan kadın topuklu ayakkabı kullanırken seçilecek çantalara da dikkat etmek gerekir. Eğer uyum seviyor ve bunu kombinlerinizde de göstermek istiyorsanız kadın topuklu ayakkabı giyerken tercih edilecek çantalara da dikkat etmek gerekir.

Ayakkabının topuk şekli seçilecek çantayı belirleyen en önemli kıstaslardandır. Kalın topuklu ayakkabılar için daha günlük çantalar tercih edilebilirken, ince topuklu ayakkabılar ile kesinlikle kullanılacak olan çanta daha klasik modeller hatta portföy çantalardır. Unutmayın, ayakkabının topuğu çanta seçimini belirleyen en önemli özelliktir. Günlük hayatta tercih edilecek ayakkabı ile çanta günü en rahat geçirebileceğiniz bir uyum da gösterecektir. 

Kadın Topuklu Ayakkabı Modelleri İçinde En Sevilenler

Kadın topuklu ayakkabı modelleri bir nevi klasiktirler. Topuklu ayakkabı denildiğinde birçok kadın için akan sular durur. Peki bu kadar sevilen topuklu ayakkabılar genel olarak hangi modellere sahiptir ve bu modeller içinde en çok hangileri sevilir dersiniz?

Siyah topuklu ayakkabı, kırmızı topuklu ayakkabı, ince topuklu ayakkabı, kadın sivri burun topuklu ayakkabı ve küt burun topuklu ayakkabı en çok tercih edilen topuklu ayakkabılar içinde yer almaktadır. Ayakkabıların rengi de günlük kullanım ya da gece tercihlerinde belirleyici bir rol oynamaktadır. Kırmızı topuklu ayakkabı mesela. Şık ve özel davetlerde daha çok kullanılan, renginden dolayı da dikkat çeken bir modeldir.

Günlük Kullanımda Büyük Rahatlık Sunan Küt Burun Topuklu Ayakkabı Şıklığı

Küt burun topuklu ayakkabı, günlük kullanımda oldukça rahat bir kullanım sağladığından dolayı fazlasıyla tercih edilmektedir. İşe giderken ya da arkadaşlarınızla buluşacağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz küt burun topuklu ayakkabı, şıklığı ile de dikkat çekmektedir. Kadın sivri burun topuklu ayakkabı ise, evet bu ayakkabı da günlük kullanılabilir olmasının yanında özel davetlerde tercih edilecek bir modeldir. Kadın topuklu ayakkabı modelleri için DGN Online.

POPÜLER BLOGLAR