GÜNEŞ KREMİ OLMAZSA OLMAZ

güneş koruyucu

Güneşli havaların ruhumuza kattığı enerji oldukça fazladır. Bu havalardan daha çok dolaşmak, gezmek ve eğlenmek isteriz. Ancak güneş ışınlarının olumsuz etkilerini kısa süre de fark etmek bile uzun bir süre sonra cildimiz için olumsuz etkilere neden olabilir. Ciltte yaşlanma belirtileri, güneş lekeleri, çil lekelerinde artma gibi olumsuzlara neden olabilir. Uzun süre sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak için günlük cilt bakımı rutinin yanına güneş kremi kullanılmalı 

Alerjik reaksiyonunuz var ise güneş koruyucu krem ürünlerin alırken içerisinde bulunan maddelere dikkat ederek alın. İşte sizi burada güneşin olumsuz etkilerinden koruyacak olan güneş kremleridir.

Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kremi sadece yaz aylarında kullanılmamalı. Kışın bulutlu havalarda bile güneş ışınları cildimize temas edebilir. Kısaca yaz-kış demeden dışarıya çıktığınız her an güneş koruyucu ürünleri kullanılmalı. Yüzünüze yüz güneş kremi uygularken nemlendirici kremle birlikte evden çıkmadan 25-30 dakika önce ürünü ince bir tabaka şeklinde yüzünüze sürmelisiniz. Gün içerinde 2 saatte bir yeniden sürebilirsiniz. Güneş kremleri ml olarak değişebilir. İstediğiniz ml alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

güneş bakım kremi

Kore cilt bakım ürünleri sık araştırılan çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasındadır. Kore cilt ürünleri düzenli kullanımda cildiniz akne, sivilce ve güneş lekelerinden arındığını görebilirsiniz. 

Güneş Kremi Fiyatları

Günlük hayatta maruz kaldığımız güneş ışınlarından korunmak için kullandığımız güneş kremleri her zaman çantamızda taşıdığımız ürünler arasındadır. Günlük hayatta veya özel bir günde makyaj yapmadan önce güneş koruyucu kremi hafif bir şekilde yüze sürmeli ardından makyaj yapılmalı.

Güneş kremleri ter ve su gibi etkenlerden koruyarak cildi güneş ışınlarından korur. Alınan güneş koruyucu ürünlerini son kullanma tarihinden önce kullanmaya dikkat edilmeli. Cilt bakım ürünleri ve güneş koruyucu ürünleri sürekli yenilenen ve kullanılan ürünlerdir. Cilt yapınıza uygun ürünleri alarak cildinize her dönem kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve daha genç bir cilde sahip olmak ve içerisinde bulunan özel maddeleriyle hazırlanan güneş kremi ürünlerini en uygun fiyat ve kampanyalarıyla Lagoom sitesi üzerinden bakabilir ve satın alabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR