ELMACIK KEMİĞİ DOLGUSU NEDİR?

ELMACIK KEMİĞİ DOLGUSU

Yüze dolgu uygulamaları yaptırılan estetik uygulamalar arasında en fazla yoğunluk gösteren işlemlerden biridir. Çökmüş ya da sarmış cildi toparlamak ve genç bir görünüm kazandırmak için yapılan bu uygulamalar arasında yer alan elmacık kemiği dolgusu, pek çok kadın tarafından önerilen dolgu işlemlerinden biridir. Elmacık kemiğinin ideal ölçülerde olması ve bu kemiği belirginleştirerek yüze daha dinç bir görünüm kazandırılması için yapılan elmacık kemiği dolgusu, yüzde dikkat çekici bir altın oran oluşturacaktır. 

Yanaklarda ve elmacık kemiği bölgelerinde gözlemlenen hacim kaybı, çökme gibi sorunları yok etmek için yapılan uygulamalara elmacık kemiği dolgusu denir. Bu dolgu işlemleri sayesinde elmacık kemiği daha belirgin bir hale gelmektedir ve bu da yüzdeki ifadeleri kuvvetlendiren en önemli uygulamalardır. Son yıllarda elmacık dolgusu en sık yaptırılan işlemler arasında yer almaktadır. 

Estetik Dolgu İşlemleri ile Gençleşme Zamanı

Estetik dolgu, estetik işlemler arasında en sık yaptırılan uygulamalar arasında yer alır. Bu dolgu işlemlerinden sonra kendine güven duymaya başlayan pek çok kişi bulunmaktadır. Çünkü estetik dolgu yalnızca güzelleşmek için değil aynı zamanda mevcut yüz sorunlarını gidermek için de yaptırılan işlemleri kapsar. Yanak dolgusu en sık yaptırılan estetik dolgu işlemlerinin başında gelir.

Yanak dolgusu fiyatları, uygulama yapılan bölgenin özellikleri ve uygulamanın içeriğine göre değişiklik gösterir. Bunun için belirli bir fiyatlandırmadan bahsetmek doğru değildir. Yanak dolgusu fiyatları, hastanın ilk muayenesinden sonra belirlenir ve bunda kullanılacak olan ürün özellikleri de belirleyici bir etkendir.

Yanak Dolgusu ve Elmacık Dolgusu Aynı İşlemler Midir?

Yanak dolgusu ve elmacık dolgusu için aynı işlemlerdir desek yanılmış olmayız. Aralarında ufak farklar olsa da ikisi de estetik dolgu uygulamaları arasında yaptırılan işlemler olup, yüze hacim kazandırmak ve elastikiye kaybını yok etmek için uygulanır. Daha dinç ve genç bir görünüme sahip olmak için yapılan uygulamaların başında olan yanak dolgusu ve elmacık dolgusu, fiyatlandırma olarak birbirinden ayrılır. Yüze dolgu fiyatları, uzmanlar tarafından belirlenir ve yapılacak işlem fiyat belirlemede önemli bir etkendir. En kaliteli yüz dolgusu ürünleri Lagoom’da.

POPÜLER BLOGLAR