ÇENE DOLGUSU YAPTIRMAK İÇİN 3 ÖNEMLİ NEDEN

çene dolgusu

Çene dolgusu yaptırmak birçok farklı nedenden dolayı istenebilir. Yüz hatlarını belirginleştirmek veya yüzdeki bazı simetri bozukluklarını gidermek için tercih edilebilir. Birçok farklı fizyolojik sorunlara çözüm olarak da kullanılabilen çene için revite dolgu genellikle estetik kaygılardan dolayı tercih edilmektedir. Öte yandan çene dolgusu yaptırmak için önemli olan 3 farklı nedeni sizlerle paylaşıyoruz. 

1- Çene ucu dolgusu ile yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirebilir ve aynı zamanda da geride olan veya çene çukuruna sahip olan kişiler için daha pürüzsüz bir görünüm elde edilebilir. 

2- Çene dolgusu yaptıranlar için bir diğer önemli neden de yüz çevresinde veya yüz uzuvlarında genel bir simetri bozukluğu varsa bunun giderilmesi önemli bir sebeptir. Fazla yuvarlak olan bir yüz hattından hoşlanmıyorsanız çene ucu dolgusu ile yüzünüzün daha ince veya daha oval görünmesini de sağlayabilirsiniz. 

3- Bir diğer önemli neden ise çene dolgusu çene çevresinde oluşan kırışıklıkların ve sarkmaların önüne geçebilmek için de etkili olan alternatif bir yoldur.

Çene Dolgusu ile Daha Estetik Bir Görünüm

Yüzünüzde daha simetrik ve daha oranlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız çene dolgusu tercih ederek daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Çene dolgusu oldukça kolay yapılan ve son derece güvenli bir işlemdir. İşlemin yapılacağı kişiye ve işlem türüne göre işlem uzunluğu değişkenlik göstermektedir fakat genel hatları ile kısa süren ve aynı zamanda da acısız bir estetik işlem olarak bilinmektedir. Çene dolgusu sayesinde yüzünüzde daha orantılı ve ölçülü bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Ayrıca çene dolgusu yaptıranlar işlem sonrası günlük hayatına kolaylıkla devam edebilir. 

çene dolgusu

Çene Dolgusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Çene dolgusu fiyatları birçok farklı özellik ve durumdan dolayı farklılık gösterebilir. Çene dolgusu işlemi yapılırken kullanılan ürünün kalitesi ve içeriği çene dolgusu fiyatları açısından fark yaratan durumlar arasında yer almaktadır. Özellikle de piyasada bulunan ve sağlık açısından dikkatli bir şekilde profesyoneller tarafından uygulanması gereken çene ucu dolgusu çeşitleri içeriğindeki maddelerin ve malzemenin kalitesine oranla fiyat farkını ortaya sunarak satışa sunulmaktadır. 

POPÜLER BLOGLAR