BTX YÜZ SIKILAŞTIRMA SERUMU İLE IŞIL IŞIL BİR CİLT

YÜZ SIKILAŞTIRMA SERUMU

Pürüzsüz ve canlı içeriğe sahip olmak için kolajen serum kullanmak oldukça önemlidir. Şırıngasız ve iğnesiz olan lebody cilt bakım serumu içinde %70-80 oranında kolajen vardır. Kolajen hareket sisteminde yapı taşlarını genellikle kemik, kıkırdak, lif ve eklemlerimizi oluşturan proteindir. Bunun sayesinde cildindeki bağ dokularını destekler ve nemlendirir, güçlü bir su tutma özelliği vardır. Dış etkenlerden hayatın günlük akışına uyum sağlayan cildimizin yorgun görünümüne bakım yaparak ortadan kaldırmaya, cildin tazelenmesini ve yüz sıkılaştırma serumu sayesinde cildinizin daha da sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Kolajen Serum Kullananlar

Kolajen serum kullananlar arasında önerilen en iyi kolajen serum, yüz sıkılaştırma serumu ürünleri ile birçok kadının tercihi. Kolejen serum içerisinde bulunan karışık bitki özleri, arin kolajen, kompleksi, portulaca olarecea özü vardır. Kompleksi, arı zehiri, sülük özü, yılan zehiri ve örümcek ipek zehiri protein bileşenlerinden oluşur, cildin elastik görünümünü sağlar. Marin kolajen cildi nemlendirip, parlak, canlı ve taze görünüme yardımcı olur. En iyi kolajen serum içerisinde bulunan bu özler ve kolajenler birçok cilt bakım serumu içerisinde bulunması gereken ürünlerdir. Cildin %80’ini oluşturan kolajen serum, cildin esnekliği ile nemlendirmesinde önemli etkendir. Gençlerde bolca bulunan peptitler, yaş ilerledikçe azalır, peptit sayesinde kolajen seviyesi artar ve genç, dolgun ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olur.

Cilde Nasıl Uygulanır?

Kolajen serum kullananlar, en iyi sonucu almak istiyorlarsa cilt bakım temizliğine çok önem vermeli. Kolajen serum kullananlar kutu içeriğinde bulunan kullanma kılavuzunu dikkate alarak şırınga ile ölçüm yapıp yüz bakım ürününü yüze normal bir şekilde yayıp dermaroller ve dermapen eşliğinde tercihen kullanabilirler.

Cilt bakım serumu kullanırken dikkat etmesi gereken bir önemli madde ise günde iki kere kullanılıp aksatılmadan düzenli kullanılmalıdır çünkü cildimiz yaklaşık kırk beş gün yenilenir ve göz ile görülen yüz sıkılaştırma ve parlaklık gözlemlenir. Bunun yanında yediğimiz yemeklere ve uyku düzenimize de çok dikkat etmek gerekir. Daha fazla ürün çeşitlerini incelemek için Lagoom sayfasına göz atabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR