AMELİYATSIZ BURUN ESTETİĞİ DEYİP GEÇMEYİN!

ameliyatsız burun estetiği

Ameliyatsız burun estetiği, küçük dokunuşlar ile farklı bir görünüm hayali kuranlar için son derece uygun bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Burunda radikal bir değişim istenmiyor, küçük dokunuşlar ile burun şekillendirme işlemi yapılabilecek olanlar için tavsiye edilen yöntem, operasyona gerek olmadığı için ameliyat sonrası komplikasyonların yaşanmayacak olması nedeniyle son derece caziptir. Burun dolgusu yaptıranlar, kısa bir işlem ile hayallerindeki görünüme kavuşabilmektedir.

Burun estetiği, sıklıkla başvurulan yöntemlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Yüzdeki en belirgin onsun olan burun, yapısı itibariyle özellikle kadınların en büyük sorunlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok kadın burnu ile ilgili estetik kaygılar taşımakta, ancak operasyonunun büyüklüğü ve sonrasındaki sürece ilişkin korkuları nedeniyle bu işlemi yaptıramamaktadır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Küçük Dokunuşlar ile Sonuç Veren Bir Yöntemdir!

Ameliyatsız burun estetiği, burnu ile ilgili sorunlar yaşayan ve radikal bir değişim yerine küçük dokunuşlar ile değişim bekleyenlerin tercih ettiği yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Burun estetiği için öncelikli olarak çok büyük bir beklenti içine girilmemesi gerekmektedir. Burun ucunda hafif düşüklük yaşayanlar, hafif kalkık bir burun hayali kuranlar, dolgu ile kemer çıkıntısı görünümü ortadan kaldırılabilecek ya da daha düşük seviyeye alınabilecek olanlar ve renk düzenlemesine ihtiyacı olanlar için ameliyatsız burun estetiği uygulanabilmektedir. 

Meshfill yöntemi kullanılarak gerçekleştirilen burun şekillendirme işlemi öncesinde bazı testlerin yapılması gerekmektedir. Testleri olumlu çıkan ve müdahale için karar verilen hastaya lokal anestezi verilerek konforlu bir işlem süreci garantiye alınmaktadır. Burun bölgesine deri altına yapılan işlemler ile sonuca kısa sürede ulaşılabilmektedir. 

Burun Dolgusu Yaptıranlar İşlem Sonrası Nelere Dikkat Etmelidir?

Burun dolgusu yaptıranlar, bunun bir ameliyat olmasa da tıbbi bir işlem olduğunu bilmeli ve buna uygun davranmalıdır. İşlem sonrasında tavsiye edilen süre boyunca antibiyotik kullanımına dikkat edilmelidir.

Şiş ve morarma yaşanmasa da burun bölgesine müdahale edildiği için darbelerden kaçınılmalı, ani ve sert hareketler ile burun bölgesine temas edilmelidir. Burun dolgusu yaptıranlar, bir aylık süreç boyunca yüz üstü yatmaktan da kaçınmalıdır.

Siz de burun şekillendirme ile ilgili bilgi almak, burun estetiği yaptırmak istiyorsanız, Lagoom ile iletişime geçmenizde yarar olacaktır. 

POPÜLER BLOGLAR