AMELİYATSIZ ALIN GERME TEKNİĞİ İLE DAHA GENÇ BİR GÖRÜNÜM

Ameliyatsız alın germe yöntemi

Ameliyatsız alın germe yöntemi, yılların ve dış etkenlerin yüzde yarattığı olumsuz etkilerin giderilmesinde mucizevi bir teknik olarak kabul edilmektedir. Bıçak altına yatmadan alın dolgusu yaptırmak isteyenlerin tercih ettiği yöntem olan meshfill, bu alanda da etkili çözümler sunmaktadır. Alın kırışıklık dolgu fiyatları, yapılan işleme ve sürecine göre değişkenlik göstermektedir. Burada belirleyici olan alın bölgesinde müdahale edilmesi gereken olumsuzlukların seviyesi olarak kabul edilmektedir.

Alın Dolgusu Ne Zaman ve Neden Yapılmaktadır?

Alın dolgusu yaptırmak için belirli kriterlerin oluşması gerekmektedir. Bunun için alın bölgesinde meydana gelen kırışıklıkların artması, kaş ve göz kapaklarında istenmeyen duruş bozukluklarının meydana gelmesi gerekmektedir. Daha erken süreçlerde yapılan alın kırışıklık giderme işlemleri ilerleyen yaşlarda yeniden ihtiyacın doğmasına yol açabilecektir.

Ameliyatsız alın germe işlemi, yüzün önemli bölümlerinden biri olan bölgede fazlasıyla kırışıklığın meydana gelmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Yaş ve dış etkenlere bağlı olarak gelişen kırışıklıklar, özellikle kaşlara etki etmekte, sürekli kızgın ya da üzgün bir görünüm yaratan sarkmalara yol açabilmektedir. 

Alın dolgusu yaptırmak için belirli bir yaş döneminin geçirilmiş olmasında yarar görülmektedir. Bir kez yapıldığında uzun süre genç bir görünüm sağlaması açısından uygulamanın zamanlaması çok önemlidir. Doğru zaman alın kırışıklık dolgu fiyatları açısından da önemlidir.

Alın Kırışıklık Giderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Alın kırışıklık giderme işlemi cerrahi bir müdahale yapılmadan gerçekleştirilen bir uygulamadır. Öncelikle hastanın müdahale için gerekli sağlık koşullarını yerine getirip getirmediği incelenmelidir. İncelemenin ardından uygun adaylar işlem için alınmaktadır. Ameliyatsız alın germe işlemi lokal anestezi uygulanarak hastanın konforu üst seviyeye çıkarılmaktadır. Deri altından yapılan uygulamalar ile bölgenin sıkılaşması, derinin kendi yapısının içe doğru değiştirilmesi yöntemi ile sonuç alınmaktadır.

Alın kırışıklık giderme işleminin ardından yapılması gerekenler de uygulamanın başarısı açısından son derece önemlidir. Öncelikle 3-5 gün antibiyotik kullanımı tavsiye edilmektedir. Sürecin ardından bur ay süreyle alkol alınmaması, sauna ve yüzme gibi etkinliklerden kaçınılması gerekmektedir. Bir ay boyunca yüz üstü yatılması da tavsiye edilmemektedir.

Siz de estetik yaptırmaya hazırlanıyor, alın kırışıklık dolgu fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Lagoom ile iletişime geçmenizde yarar olacaktır.

POPÜLER BLOGLAR