ZIBIN TAKIMI SEÇİMİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR

zıbın takımı

Zıbın takımı gibi ürünler seçerken bebeğinizin rahatını ön planda tutmanız tavsiye edilir. Bebek zıbın setleri genellikle birden fazla üründen oluşur. Zıbın için set ürünler aldığınızda tüm ürünlerin kumaşlarının sağlıklı ve doğal olmasına özen göstermek bebeğinizin de sağlığı için gereklidir. Yenidoğanlar için özel olarak üretilen zıbın takımı ürünlerinde ayrıca dikişlerin yumuşak olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

Bildiğiniz üzere bebeklerin son derece narin ve hassas bir cilt yapısı vardır. Sert kumaş dokusuna sahip ve dikişlere sahi olan bebek zıbın çeşitleri bebeğinizin cildinin tahriş olmasına sebep olabilir. Bu nedenle de kesinlikle seçeceğiniz zıbın modellerinin bebeklerin hassas cildine uygun olmasına özen göstermek gerekir. Bebeğiniz için birbirinden şık ve rahat zıbın takımı modelleri bakarken aynı zamanda da bebeğinize konfor ve sağlık sunacak olan çeşitlere yönelmenizi tavsiye ederiz. 

Hastane Çıkışı İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

zıbın takımı

Hastane çıkışı bebek kıyafetleri için dikkat edilmesi gereken tüm detayları şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Alacağınız hastane çıkış seti öncelikli olarak en doğal kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Sentetik kumaşların bebek cildi için büyük bir tehdit oluşturduğunu artık neredeyse bilmeyen yoktur.

Bu sebeple de hastane çıkışı ürünlerinde kumaşların doğallığını ön planda tutarak bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Ayrıca sentetik kumaşlı bebek hastane çıkışı modellerinin bebeğinizin cildinde de kızarıklık, tahriş, kaşıntı ve daha birçok rahatsızlığı da açığa çıkaracağını unutmamak gerekir. Bu tip durumlar ile karşılaştığınızda da kesinlikle bir doktorda yardım almanız da tavsiye edilmektedir. 

Bebekler İçin Üretilen Zıbın Nasıl Yıkanır?

Bebeklerin narin vücuduna özel olarak üretilen zıbın çeşitlerinin nasıl yıkanması gerektiğini biliyor musunuz? Hastane çıkış seti ve bebeklere özel üretilen zıbın bebek modelleri yıkama esnasında kesinlikle yüksek sıcaklıklarda kaynatma yapılmamalıdır. Bu tip yıkama çeşitleri süslü hastane çıkışları için yıpratıcı olabilir ve ürünü deforme eder. Ürünlerin deforme olmaması ve en iyi şekilde kullanılabilmesi adına hastane çıkışı çeşitlerini kesinlikle ve kesinlikle orta sıcaklıkta ve hassas ayarda yıkamanız tavsiye edilir. Ayrıca kurutma işleminde de güneş ışığı kullanmak bakterileri yok etmek için en iyi yol olacaktır. 

POPÜLER BLOGLAR