YEŞİLİN EN GÜZEL TONU BEBEK FİTİLLİ TAKIM MODELİNDE

BEBEK TAKIM MODELLERİ

Bebek takımı, bebekler için olmazsa olmaz kıyafetlerden biridir. Bebek fitilli takım modelleri de oldukça ilgi gören kıyafetlerden biridir. Bebek takımı seçimleri için birbirinden şık birçok seçeneği sayfalarımızda bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Bebeklerin ve çocukların sık sık kıyafetlerini değiştirme ihtiyacı duyduğu düşünüldüğünde, bebek üst ve alt konfigürasyonları kıyafet konusunda hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. 

İkili Bebek Takımları

İster evde ister dışarıda olun, bebeğiniz her zaman yemek yerken ve oyun oynarken kirlenir. Tavsiyemiz evde çok sayıda ters çevrilmiş bebek eşyası bulundurmanızdır. Alınan kıyafetler takım elbise ise; yıkama, kurutma ve ütüleme sonrası takımları katlayıp hazırladığınızda kombin tam da ihtiyacınız olduğu anda elinizin altında olmalıdır. İster dışarı çıkarken, bebek takımı modellerini bir kutudan çıkarın ve uyup uymadığını düşünmeden çantanıza atın. Dilerseniz daha fazla kıyafet seçeneği ile diğer bebek alt üst takım modelleri ile farklı kombinler yapabilirsiniz. Bebek alt üst takım, rahatlığın yanı sıra şıklık ve kullanım kolaylığı açısından da tavsiye edilen bir üründür. 

Bebek Takım Kıyafetleri

İkili bebek takımları, uygun parça kombinasyonları sayesinde ağırlıklı olarak şıklıkları ile dikkat çekiyor. Ancak biz deneyimli anneler, bebeğin şık olması için kıyafet seçmeden önce göz önünde bulundurmamız gereken başka özellikler olduğunu da biliyoruz. Öncelikle ürünün üretiminde kullanılan kumaş kanserojen madde içermemeli, pamuk ile birlikte bambu, keten ve ipek gibi doğal malzemeler kullanılmalıdır. Düğme, çıtçıt ve fermuar gibi nikel içermeyen malzemeler bebeklerin yutmaması için güvenli bir yere yerleştirilmelidir. Sıkıştırılamayan elastik bel, genişleyen omuzlar, makinede yıkanabilme özelliği çocuk takımlarında dikkat edilmesi gereken özelliklerdir. İkili bebek takımları ve bebek fitilli takım modelleri için geniş ürün yelpazemizden yararlanabilirsiniz.

Bebekler için gömlek-ceket-pantolon ve kazak-gömlek-pantolon gibi 3’lü takımlar şıklık ve sadelik arayanlar için iyi bir seçimdir. Ayrıca bebek ikili takım modelleri de tercih edilebilecek kıyafetlerdir. Bu takım elbiseler lacivert, bordo, gri ve siyah gibi daha koyu renkler kullanarak çocuğa karizma ve zarafet katar. Kitlerin her bir parçası ayrı ayrı rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bebek takım fiyatları ve bebek fitilli fiyat bilgileri için sayfalarımızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR