UZUN ABİYE ELBİSE ALTINA NASIL AYAKKABI GİYİLİR 

uzun abiye elbise

Elbiseler her mevsim koşullarına uygun olarak üretilen ve özellikle yaz aylarında sevilerek giyilen tekstil ürünleri arasındadır. Gündelikle hayatta kullanılan elbiselerin yanı sıra özel gün ve davetlerde tesettürlü kadınların severek kullandığı uzun abiye elbise modelleri çok tercih edilmektedir. Uzun abiye elbise seçerken modeline ve kaliteli kumaş yapısına dikkat etmenin dışında altına giyeceğimiz ayakkabının da önemli bir rolü vardır. 

Uzun abiye elbise modellerinin altına yüksek ince topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Böylelikle boyunuzu uzun gösterirken ayrıca sizi daha zarif ve daha ince de gösterecektir. Ayrıca eğer uzun boylu bireylerseniz uzun abiye elbiseler tesettür ürünlerinin altına ince daha kısa topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Böylelikle orantıyı sağlamış olursunuz. 

Abiye Modelinde En Sevilen Renkler 

Uzun abiye elbiseler tesettür modellerinde kadınlar tarafından daha çok siyah, bordo, krem, koyu yeşil ve kiremit rengi abiye tesettür ürünleri tercih edilmektedir. Kiremit rengi abiye kombinleri tercihleriniz arasındaysa altına şık ince topuklu bir ayakkabı, aynı renk tonunda bir şal ve şık bir çanta ile harika bir kombin yapabilirsiniz. 

Uzun abiye elbiseler tesettür giyimleri açısından kaliteli kumaşlarının yanı sıra çeşitli renk skalasıyla da bulunmaktadır. Kiremit rengi abiye tesettür ürünlerinde yapacağınız kiremit rengi abiye kombinleri arasında en önemlisi seçeceğiniz şal ile elbisenin aynı renk tonunda olması. Aynı zamanda kiremit rengi kombinleri yaparken rengin ve modelin sizin yaşınıza uygun olup olmadığına da dikkat etmelisiniz yoksa sizi olduğunuzdan daha büyük gösterebilir. Kiremit rengi abiye tesettür ürünleri seçerken en sevilen kumaş yapısı olan janjan abiye modelinden seçebilirsiniz. 

Abiye Fiyatları 

Abiyeler kadınlar için özel günlerde çok sevilen ürünlerdendir. Modellerinin yanı sıra kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Bu yüzden en sevilen kumaş yapısı olan janjan abiye modelini tercih edebilirsiniz. Janjan abiye hem kumaş yapısı hem de modelleriyle sizleri daha zarif ve daha şık gösterecektir. Birbirinden kaliteli kumaş yapısı ve modelleriyle en sevilen abiyeleri uygun fiyat ve kampanyalarıyla Hülya Keser sitesine bakabilir ve satın alabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR