SİYAH TOPUKLU BOT MODELLERİ İLE KOMBİN ÖNERİLERİ

siyah topuklu bot

Kış ayları için modaya en uygun şık topuklu bot kombinleri yaratmak son derece kolay! Özellikle de son dönemlerin en popüler birleşimlerinden olan ekru kaşe kaban ve taba rengi kadın topuklu bot seçeneklerini mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca daha yaratıcı bir görünüm elde etmek için de dolgu topuk bot ile beraber yüksek bel yırtık kot pantolon ve triko crop bluzleri bir arada kullanmayı da deneyebilirsiniz. Dilerseniz desenli topuklu bot modelleri ile beraber daha minimal tarza sahip olan ince taytları ve basic tişörtleri de beraber kombinleyebilirsiniz. 

Topuklu Bot Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özellikle de siyah topuklu bot gibi klasikleşmiş tarzları seviyorsanız mutlaka seçiminizde genel kuralları dikkate almanızda fayda vardır. Öncelikle seçeceğiniz kısa topuklu bot seçenekleri mutlaka ayak yapınıza uygun olmalıdır. Ayrıca eğer topuklu ayakkabılara çok alışık değilseniz öncelikle ince topuklu bot seçmek yerine dolgu veya kalın topuklu modellere yönelmenizi de tavsiye ederiz böylece yürüyüşünüz daha kolay olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra topuklu bot seçerken topuğun yumuşak formda olması yine kullanım açısından sizlere konfor sunar. Satın alacağınız bir kadın topuklu bot ayak yapınız ve anatominiz ile uyumlu bir bedene sahip olmalıdır. Böylece tüm gün aynı bot ile çok daha rahat hissedebilir ve daha rahat bir şekilde kullanım sağlama imkanına sahip olursunuz. 

İnce Topuklu Bot ile Nasıl Rahat Yürünür?

Birçok kadın için dolgu topuk bot hoş bir seçenek olabilir fakat eğer farklı tarzdan hoşlanıyorsanız daha yaratıcı seçimler de yapabilirsiniz. Özellikle de ince topuklu bot modelleri zarif duruşu ile dikkat çekiyor fakat yürümekte sizi zorluyorsa yapabileceğini bazı işlemler olacaktır.

Öncelikle ince kadın topuklu bot seçeneklerinde topuğun uç kısmında silikon olması sizin yere daha sabit bir şekilde basmanızı sağlarken kaymanızı önler. Ayrıca satın alacağınız ince ve kısa topuklu botlar için mutlaka doğru bedeni seçerseniz daha rahat bir şekilde yürüyüş sağlama imkanınız olacaktır. Tüm bunların yanı sıra ince topuklu bot modelleri alırken mutlaka rahat kalıplara yönelmenizi de tavsiye ederiz.

POPÜLER BLOGLAR