Pratik Kullanımı İle En Çok Aranan Erkek Bebek Tek Alt Eşofman Kullanımı Püf Noktaları

Sevgili anne ve babalar, bebeğinizin  ilk altı ayı boyunca tüm sıcak soğuk değişimlerini an be an takip etmek gerekir. Sabah ve akşam serinlikleri bebeğinizin üşümesine neden olabilir, özellikle dışarı çıkma durumlarında tedbirli olmanızda fayda olacaktır. Çantanızda mutlaka bebek battaniye, erkek bebek tek alt eşofman, hırka ya da yelek gibi parçalar bulunmalıdır. Bebeğinizin üşümesinden çekinip evde kapalı bir ortamda kalmayı tercih etmeniz doğru bir karar olmayacaktır. Uzmanlar bebeklerin ve yetişkinlerin günlük bir saatlik yürüyüşlere ve temiz havaya ihtiyacı olduğunu vurgulamaktadır. 

Yazlık Erkek Bebek Tek Alt Eşofman Konforu

Muhteşem yaz günlerinde bebeğiniz ile birlikte minik doğa gezintileri yapıp bol bol oksijen almalı temiz havanın, dinginliğin tadını çıkarmalısınız. Sevimli oğlunuza kombinler yapıp harika fotoğraflar çekerek anı biriktirebilirsiniz. Firmamız ürünleri arasından erkek bebek tek alt eşofman ve  badi kombini yapabilirsiniz. Erkek bebek tek alt eşofman ile tişört kombini yapmanız da mümkün olur. Bebeğinize polo yaka pamuklu bir tişört giydirip, erkek bebek tek alt eşofman  ile şıklaştırmanız mümkün olacaktır.  

Bebeğin ilk günleri için ise içine zıbın ya da yenidoğan bebek tek alt türünde bacak ve belini daha sıcak tutacak parçalar giydirmeyi ihmal etmeyin. Günlük her ortamda kullanıma ihtiyaç duyacağınız yenidoğan bebek tek alt ve tek üst badi, sweat ya da erkek bebek tek alt eşofman gibi parçalar her an elinizin altında olmalıdır. 

Bebek Tek Alt Patikli Pijama Uykuda Giydirilir Mi? 

Bazı inanışlara göre uyku sırasında ayağın açık olması gerektiği söylenir. Araştırmalara göre uyku sırasında kan dolaşımı oldukça yavaş bir seyir halinde olmaktadır. Uyku sırasında kanın akışı daha yavaş olduğu için, uykudan önce ayağın ya da bedenin herhangi bir noktasında baskı olmaması gerektiği söylenmektedir. Bir çok damarın birleşme noktası olan ayak elbette rahat olmalı. Sıkı lastiği olan bir çorap kullanmak uyku kalitesini olumsuz etkileyecektir. Ancak bebek tek alt patikli pijama kullanmanız sorun değil kolaylık sağlayacaktır. Bebek tek alt patikli pijama ile bebeğin ayakları hiç bir baskıya maruz kalmadan soğuğa karşı tedbir almış olunacaktır. 

POPÜLER BLOGLAR