HER ÇOCUKLU AİLEDE BULUNMASI GEREKEN BEBEK AKSESUARLARI

bebek ayakkabısı

Anne ve babaların çok sevdiği bebek aksesuarları geniş seçenek yelpazesi ile tek tıkla kolayca sipariş edilebilir. Evinizin neşesi, bebeğinizi kucağınıza aldığınızda ona bir şey olmasın diye gözlerinizi bile kaçırıyorsunuz. Onları nazardan korumak için dua eder ve nazar boncukları takarsınız. Nazar incisinin kullanıcıyı nazardan koruduğuna ve takmanın bir zararı olmadığına yaygın olarak inanılır. Bununla birlikte, sabit olmayan bir iğneye sahip bir boncuk, çocuğun boğulmasına bile neden olabilir. Bu sebeple ürünlerimiz çocuğunuzun güvenliğini göz önünde bulundurarak üretilmektedir. Güvenliğinden ödün vermeyen bir marka, şıklığı da unutmaz. Pembe ve mavi motiflerle süslenmiş bebek yaka iğnesi modellerinin yanı sıra yaramaz inci bileklikler, kelebekler ve uğur böcekleri bebeğinizin kıyafetine şıklık katar. Bebek yaka iğnesi modelleri ile birçok farklı tasarımı bebeğiniz için tercih edebilirsiniz.

Bebek Aksesuarları

Bebeklerin cildi, yetişkin göz kapaklarımızın cildi kadar ince ve hassastır. Onları güneşin kavurucu sıcaklığından korumak için bebek kıyafetlerine ihtiyacı var. Şapkalar bunlardan biridir. Bebek için yaz için geniş kenarlı bir şapka seçmek iyi olacaktır. Bu şapkaların geniş kenarları çocuğunuzun boynunu ve yüzünü aynı anda korur. Bebek aksesuarları tercih ederken onları güneşten koruyacak ürünlere öncelik tanımak gerekir. 

Emzik Zinciri Modelleri

Çocuğunuzla kısa bir yürüyüşe çıkarsanız serin rüzgar onu üşütebilir çünkü hala çok küçük ve hassaslar. Küçük kulaklar soğuyunca burun hemen akmaya başlar. Kalın yün bere takarsak bu havalarda işimiz zor. En iyi seçenek, pamuktan yapılmış berelerle aynı şekle sahip şapka satın almak olacaktır. En sık kullanılan bebek aksesuarı ürünlerinden biri olan emzikler için de emzik zinciri almanız gerekir. Emzik zinciri ile bebeğinizin emziği düşürmesinin önüne geçilmiş olur. Ayrıca emzik askısı da bu anlamda önemli bebek aksesuarı ürünlerinden biridir. Tüm emzik zinciri modelleri için de sayfamızda bulunan ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Bebeklerin ayakları için tercih edilecek önemli aksesuarlardan biri de bebek ayakkabısı ürünleridir. Bu alanda Converse bebek ayakkabısı oldukça ilgi gören ürünlerden biridir. Yürümeyi yeni öğrenen bebekler için özel olarak tasarlanan bebek yürüyüş ayakkabısı modellerini de tercih etmeniz önerilir.

POPÜLER BLOGLAR