HARE GİDERİCİ NEDİR?

Hare giderici aracınızda boya çatlakları sebebi ile oluşan hologram izlerinin temizlenmesine yardımcı olan üründür. Aracınızda çeşitli deformasyonlara bağlı olarak boya çatlakları oluşabilir. Bu çatlaklar boyanın katmanlarında hologram izleri oluşmasına sebep olur. Oto hare giderici ürünler bu izleri kaybetmenize imkân tanır. SMX Cila Boya Koruma Hare Giderici Set ile uygun fiyatlar ile bu problemi çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda ürün içerdiği bitkisel wax ile aracınızın boyasının su tutmasını engeller. Cila boya koruma görevini de üstlenen bu ürün sayesinde tüm etkiyi tek üründe görebilirsiniz. Sizler de SMX hare giderici ile uygun fiyatlara aracınızın boyası için sağlıklı bir bakım gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cila Boya Koruma Hare Giderici Set Nasıl Kullanılır?

Cila boya koruma hare giderici set kullanım açısından ekstra bir deneyim gerektirmez. Tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla uygulanabilir. Oto hare giderici kullanım öncesinde araç temiz ve kuru olmalıdır. Ardından polisaj makinesi kullanılacak ise devir 1500’den fazla olmamalıdır. Polisaj makinası olmadan kullanım yapılacaksa hare giderici ürün bir pamuğa dökülerek dairesel hareketler ile yedirilerek uygulanmalıdır. Uygulamadan 5 dakika sonrasında mikrofiber bez ile silme işlemi yapılmalıdır.  Uygulama sonrasında oto cila boya koruma etkisini de rahatlıkla görebileceksiniz. Böylelikle hare giderici cila ile boya koruma, cila ve hare giderme işlemlerini tek adımda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Boya Koruma Cila Fiyatları

Boya koruma cila fiyatları profesyonel bir destek alındığında çok yüksek fiyatlar ödemenize neden olabilir. Ancak SMX ürünleri ile bu konuda da sizin en büyük yardımcınız oluyor. Böylelikle tasarruf ederken aracınızın bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hare giderici cila aracınız için boya koruma işlemlerini uzun vadeli olarak gerçekleştirir. Aynı zamanda cila özelliği ile de aracınızda dikkatleri çekebilirsiniz. Hare giderici amaçlı olarak kullanılan bu ürün 3 farklı etki ile en büyük yardımcınız olacaktır. Aracınıza hiçbir zarar içermeden etki eden SMX ürünleri ile her zaman uygun fiyatlı bakımlar ve temizlikler sizi bekliyor. Bulut Kimya olarak yüksek kalite içeren SMX ürünlerini hare giderici ve diğer tüm özellikleri ile sizlerle buluşturuyoruz.

POPÜLER BLOGLAR