HALI SAHA AYAKKABISI ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 5 MADDE

krampon

Erkek halı saha ayakkabısı , erkeklerin kendi aralarında yaptıkları heyecanlı maçlarda rahat koşmaları ve hareket etmeleri için hazırlanmış ayakkabılardır. Halı saha ayakkabıları, normal spor ayakkabılardan biraz daha farklıdır. Erkek halı saha ayakkabısı alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Ki bunlara ne kadar dikkat edilirse oyun esnasındaki vücut rahatlığınız o kadar artacaktır. İşte o maddeler; 

  • Yumuşak toprak ve çim zemine uygun dışı sert ayakkabılar tercih edilmelidir,
  • Ayağa tam oturacak ve saracak ayakkabılar olmalıdır,
  • Alınacak ayakkabıda tercih edilen materyalin sağlamlığına dikkat etmek gerekir,
  • İç ve dış tabanı esnek olmalıdır,
  • Kaliteli ayakkabılar olmasına ekstra özen göstermek gerekir. Çünkü maç sırasında sizin gücünüzü arttıran nokta ayaklarınız.

Erkek halı saha ayakkabısı alırken yukarıdaki özelliklere dikkat edildiği takdirde herhangi bir sorun yaşamadan, maçlara hakimiyetinizi yükseltebilecek ve rahat bir performans gösterebileceksiniz. Aynı durum erkek krampon modelleri için de geçerlidir. 

Jump Halı Saha Ayakkabısı ile Tüm Hakimiyet Seninle

Maç esnasında ayak ne kadar rahatsa vücut da o kadar rahat edecektir. Bunun için Jump halı saha ayakkabısı gibi kalitesinden ödün vermeyen halı saha ayakkabıları seçmek en doğru tercihlerden olacaktır. Jump halı saha ayakkabısı , birbirinden farklı ve şık modellere sahip olmasının yanında halı saha için hazırlanmış uygun ürünler olması ile de dikkat çekmektedir. Hem rahat hem esnek olan Jump futbol ayakkabısı , oyuna olan hakimiyeti artırarak hızınızı destekleyecek ayakkabı modellerine sahiptir.

Neden Jump futbol ayakkabısı tercih edilmelidir sorusunun cevabı ilk olarak rahatlık ve maçlar için uygun üretimle hazırlanmaları olacaktır. Futbol gibi devamlı hareket edilmesi gereken oyunlar için uygun modelleri ile tercih edilmesi gereken Jump futbol ayakkabısı ve Jump halı saha ayakkabısı ile maçlara olan hakimiyetinizin arttığını göreceksiniz.

Erkek halı saha ayakkabısı

Sahaya Ağırlığını Erkek Krampon ile Koy!

Erkek krampon, halı saha maçları ile özel olarak hazırlanmış ayakkabı modelleridir. Halı saha ayakkabılarından farkı dişli olmalıdır. Siyah krampon ve erkek beyaz krampon en fazla tercih edilen iki renktir. Erkek krampon ile sahalara hakimiyet artık seninle. Erkek krampon modelleri ve daha fazlası için DKS Store.

POPÜLER BLOGLAR