GİY ÇIK KAP MODELLERİ SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

GİY ÇIK KAP

Renkler ve modeller arasında giy çık kombinleri oluşturmakta oldukça zorlanıyor ve vücudunuzda giy çık feraceler ya da giy çık tunik modellerinin hiçbir şeyin güzel durmadığını mı düşünüyorsunuz? Sizlerin her türlü sorusuna ve ihtiyacına yönelik tasarladığımız giy çık modelleri bu yılın en trend parçaları arasında yer almayı başardı. Tüm yılların vazgeçilmez parçası olan giy çık özellikle acele gitmeniz gereken bir iş toplantısı olsun ya da özel davetlerde tam bir kurtarıcı parça görevini üstleniyor. Hem şık görünümüyle hem de uzun saatler harcamanız gereken kombinleme derdine tam bir deva olan giy çık tesettür birden fazla seçeneğiyle sizlerin yalnızca minumum dakikalar harcamanızı sağlıyor.


Giy Çık Modelleri Nasıl Kombinlenir?


Düz renkte tercih edeceğiniz bir giy çık kap sizleri fazla endişelendirmesin. Üzerine takacağınız desenli bir başörtüsü ya da düz renkte bir şal sizi yeterince şık tutacaktır. Burada ince nokta eğer tercihiniz desenli olan başörtüsünden yana ise tercih etmiş olduğunuz giy çık kap ürünü içerisinde bulunan renkleri barındırmasıdır. Bu şekilde sizi dıştan bakan bir göze karşı bütün gösterecektir. Alt giyim olarak ise kumaş bol paça siyah pantolon her zaman giy çık kap modelleri seçeneklerinde en pratik olandır. Bu kombinde giy çık modelleri içerisinde daha ışıltılı durmak istiyorsanız kot pantolon ya da krem kumaş bir alt giyim sizi daha canlı tutabilir. Siyahın resmi ve iddialı duruşundan giy çık modelleri faydalanmalı. Kot ve kremin ise daha ışıltılı ve canlı görünümünü kullanın.


Desenli Model Giy Çık Kombini Nasıl Yapılır?


Düz kumaşın ardından dolabınızda farklı durması için satın almış olduğunuz desenli bir giy çık kap modelleri nasıl kombinlenir? Düz modellerden biraz daha zor kombinlenen giy çık tesettür kurtarıcı model olarak dolabınızda yer almayı bekliyor. Özellikle davetlerde ya da arkadaş gruplarında samimi oturacağınız bir ortamda tercih etmeyi isteyeceğiniz giy çık tesettür modelleri sizleri bahar havasında göstermeyi başaracaktır. Renkler konusunda kendi tarzınıza uygun olanları belirleyerek kombinlemeye başlayabilirsiniz. Daha çok seçenek için giy çık feraceler ya da giy çık tunik modellerine göz atmayı unutmayın.

POPÜLER BLOGLAR