FAR TEMİZLEME SETİ NEDİR?

Far temizleme seti araçlarınızın farlarında bulunan yanıkları temizlemek için kullanılan malzemelere verilen isimdir. Bildiğiniz üzere farlarımız saydam bir yapıya sahip ve bu saydam yapı güneş ışınları veya diğer sebepler ile kaybolabiliyor. Bu durumda araç sahipleri far parlatma konusunda hizmet almak için araştırmalar yapıyor. Ancak far temizleme için artık her kullanıcı tarafından yapılabilecek işlemler mevcut. SMX Far Temizleme Solüsyonu ile siz de araçlarınızın farlarına parlatma işlemi uygulayabilirsiniz. Aracınızın farlarını ilk günkü haline getirebilir ve araçlarınızın farlarını deforme etmeden bu işlemi yapabilirsiniz. Far temizleme kiti içeriğinde ise SMX Far Temizleme Sıvısı ve Isıtıcı bulunmaktadır.  

 

Araba Far Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Araba far temizleme işlemleri SMX temizleme solüsyonu ile gayet pratik şekilde uygulanabiliyor. Öncelikle herhangi bir nedenle deforme olan farlarınızı su yardımı ile uygun kum değerinde bir zımpara seçerek zımparalamanız gerekmektedir. Zımpara işleminden sonra far temizleme seti içeriğinde bulunan ısıtıcıya yarım çay bardağı temizleme sıvısını ekleyerek beklemelisiniz. Isıtıcının hunisinden buhar gelmeye başladığında çıkan buhar ile far temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu işlemde huniyi fara değdirmeden buhar ile far parlatma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Far temizlik ürünleri arasında fiyat ve sonuç açısından oldukça uygun olan SMX Far Temizleme Spreyi ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Far Temizleme Solüsyonu Zararlı mı?

Far Temizleme Solüsyonu aracınızın farlarına yapılan işlemlerden en sağlıklısı diyebiliriz. Aşamalı zımparalama ile yapılan parlatmalar giderek farlarınızın camının incelmesine yol açar. Ancak SMX Far Temizleme Solüsyonu ile yapılan işlemler sadece ön zımpara işlemine maruz kaldığı için incelen yüzey yok denecek kadar az olacaktır. Bu yüzden piyasada far temizleme kiti ürünleri oldukça popüler hale gelmiştir. Bu ürünün önde gelen markası olan SMX ile orijinal ürünün kalitesinde başarılı far parlatma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama esnasında adımları uygun kullanmanız en başarılı sonucu almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden kullanma talimatına göre kullanmanız önemle rica olunur. Bulut Kimya olarak her türlü oto bakım ve far temizleme ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

POPÜLER BLOGLAR