EN TARZ KADIN PELUŞ KABAN MODELLERİ

PELUŞ UZUN KABAN

Tarz sahibi kadınların kış dönemlerinde öncelikli tercihleri arasında yer alan peluş kaban, yarattığı his ve sağladığı konfor ile bu kış döneminin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İpeksi ve yumuşak bir dokunuş hissi uyandıran peluş kabanları , soğuğa karşı da bariyer oluşturmaktadır. Uzun kaban modelleri ile vücudun büyük bölümünü korumak mümkün olurken, kadın peluş kaban hava geçirgenliği özelliği sayesinde vücudun nefes almasına imkan vermektedir.

Peluş Kaban Modelleri ile Tarzınızı Ortaya Koyun

Peluş kaban modelleri, özellikle kadınlara yönelik tasarlanan ürünler olarak dikkat çekmektedir. Sonbaharın son dönemlerinde gardıroplardan çıkan ya da yenileri satın alınmaya başlanan bu modeller, kış dönemlerinin koruyucu bariyerleri olarak kabul görmektedir. Bu kaban modelleri kadınlar için tasarlanan, oldukça gösterişli ve renkli ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Uzun ve kısa tüylerle kaplı olarak tasarlanan peluş ürünler, polyester, akrilik ve polipropilen gibi sentetikler, pamuk ve yün gibi doğal elyaflar kullanılarak üretilmektedir. Bu malzemeden üretilen peluş kabanlar, yüzeyin yoğunluğuna rağmen hava geçirgenlik özelliği sayesinde ürünün nefes almasına imkan vermektedir. 

Peluş Kaban Renkli Tasarımları ile Şıklık ve Zarafet Yaratır

Kadın kaban modelleri son derece renkli tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Genellikle çarpıcı renklerin yer aldığı bu modellerin kısa ve uzun tarzları bulunmaktadır. Uzun kaban, yarattığı şıklığın yanı sıra soğuk kış günlerinde üst vücut kadar bacakların da korunmasına imkan tanımaktadır. 

Sahip olduğu renkli tasarımlar ile kolay kombin imkanı da sunan kadın peluş mont, her türlü alt ve üst giyim unsurları ile uyum sağlamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken renk uyumunu yakalayabilmek olacaktır. Bordo renkli peluş kabanları ile siyah tayt son derece uyumlu bir ikili olarak öne çıkmaktadır. Koyu yeşil uzun peluş kaban ile koyu renkli bluz ve kazak ile de şık bir uyum yakalamak mümkün olacaktır. Siz de kış döneminde peluş mont modelleri ile şıklığı ve konforu birlikte yaşamak, kış modasının öncüleri arasında yer almak istiyorsanız, KeiKei kreasyonlarını incelemenizde yarar olacaktır. 

POPÜLER BLOGLAR