DAVET ELBİSESİ NASIL KOMBİNLENİR?

davet elbisesi

Gösterişli ve zarif davet elbisesi modelleri kullanarak katılacağınız ortamın en nadide kadını siz olabilirsiniz. Tepeden tırnağa kadar tek renk olmak zarif olsa da daha şık bir görünüm için tesettür davet elbisesi kombininizi hareketli bir hale getirebilirsiniz. Örneğin siyah davet elbisesi modelleri ile renkli ve hareketli janjan şal modelleri kullanarak davet kombininizi daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şık davet elbisesi modelleri arasından seçim yapmalısınız. Kombinleri yaparken şal, eşarp, hazır şal modellerinden yararlanarak aynı zamanda zarif topuklu ayakkabı ve çanta modelleri tercih edebilirsiniz . 

Kırmızı Davet Elbisesi Kombinleri 

Cesur seçimler arasında ilk sırada yer alan kırmızı davet elbisesi modelleri doğru aksesuarlar ve şal modelleri kullanıldığı takdirde harika kombinler ortaya çıkarır. Çanta, ayakkabı ve şal seçiminiz uzun davet elbisesi modeli için uygun olmalıdır. Kırmızı renk ile uyumlu olacak ayakkabı, çanta, şal, başörtüsü renkleri kırık beyaz, bej, lacivert, siyah renkler arasından tercih edilmelidir. Açık tenliyseniz ve koyu tonlarda bir makyaj düşünüyorsanız mutlaka kırmızı davet elbisesi modelinizle bej rengi tonlarında parçalar kullanmanız doğru olacaktır. Ancak makyaj da sadelikten yanayım diyorsanız kırmızı abiye elbise modelleri ile kırık beyaz şal, eşarplar kullanabilirsiniz. 

Siyah Davet Elbisesi ile Nasıl Ayakkabı Modelleri Kullanılabilir? 

Özellikle gece katılacağınız davetlerde siyah davet elbisesi tercih etmelisiniz. Asalet ve zarafeti temsil eden siyah davet elbisesi modelleri ile farklı birçok kombin yapabilirsiniz. Siyah ve siyah uyumlu ayakkabı, çanta, eşarplar, şallar kullanabilir, aksesuarlar ile ışıl ışıl bir görüntü elde edebilirsiniz. Yada siyah uzun davet elbisesi modelinizle bej rengi tonlarında çanta modelleri, ayakkabı ve çizmeler, başörtüler kullanabilirsiniz. 

Siyah ile uyumu muhteşem olan bir diğer renk ise mürdüm rengidir. Katılacağınız davet için siyah abiye elbise modelleri arasından seçim yapmış iseniz mutlaka diğer kullanacağınız parçaları mürdüm rengi ile harmanlamayı deneyin. Mürdüm rengi ayakkabı ve çantaların görüntüsü hem şık hem de sıradışı olacağı için kombininiz gayet havalı ve şık olacaktır. Kendiniz için en doğru seçimleri yapmak için Hülya Keser web sitesini ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR