DAMATLIK MODELLERİ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

ERKEK TAKIM ELBİSE

En özel günleriniz en şık kombinlerini yaratmak için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel damatlık modelleri için doğru seçimi yapmak son derece önemlidir. Öncelikle kesinlikle satın alacağınız damatlık erkek takım elbise çeşitlerinde vücut ölçüleriniz ile bütünlük sağlayan bir beden tercihi yapmalısınız. Üzerinize tam oturmayan, bol veya dar gelen bir erkek yelekli takım elbise hem rahat etmenizi engeller hem de yeterince şık bir görünüm elde etmenize engel olur. Özellikle de siyah takım elbise sizi olduğunuzdan daha ince ve uzun gösterirken eğer fazla bol bir beden seçimi yaparsanız görünüş açısından hatalı bir modelle olacaktır. Bu nedenle de alacağınız damatlık modelleri mutlaka tadilat ile vücudunuza uygun forma ve beden ölçüsüne getirilmelidir. Böylelikle çok daha şık bir görünüm elde edebilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

Erkek Takım Elbise İçin Temizlik Yöntemleri

Erkek takım elbise temizliği için kesinlikle önerilen elbette ki bir kuru temizlemeci ile bu işlemi gerçekleştirmektir. Fakat eğer acil bir şekilde satın aldığınız spor takım elbise gibi modelleri temizlemeniz gerekiyorsa elde yıkama işlemi yapmanız en güvenli yoldur. Özellikle de lacivert takım elbise gibi renkli takımları çamaşır makinesinde yıkamak renk kaybına veya deformasyona sebebiyet verebilir. Bu nedenle de damatlık modelleri yıkarken narin bir şekilde elde yıkama yapmanız hem daha güvenli hem daha garanti bir yöntem olacaktır. Özellikle de hassas kumaşlara sahip olan erkek yelekli takım elbise gibi seçeneklerde lokal temizlik yapmanız elbise için daha iyi bir sonuç verecek temizlik yöntemleri arasında yer almaktadır. 

Spor Takım Elbise Hangi Ayakkabılarla Giyilir?

Spor takım elbise çeşitlerini minimal tarza sahip olan tüm spor ayakkabılar ile beraber rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle de lacivert takım elbise ile beraber beyaz spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Hem spor hem de klasik bir tarz yakalamak isterseniz smart casual bir siyah takım elbise ile spor-şık bir klasik tarz ayakkabı kullanabilirsiniz. Ayrıca eğer konforunuz ön planda ise mutlaka rahat bir kumaşa sahip erkek takım elbise altına kumaş ayakkabı da giyebilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR