BEBEK TAKIM FİYATLARI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

BEBEK TAKIMLARI

Ebeveynlerin bebekleri için alacağı ürünler araştırmasının en başında alınacak ürünlerin ne gibi özellikleri ve ürünün nasıl fiyatlandırıldığı merak edilir. Bu araştırmalar yapıldıktan sonra minik bebeklere alışverişler yapılır. 

Bebek takımları fiyatları daha çok ürünün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bizler de sizler için bu özellikleri bir arada derledik:

  • Alacağınız her bebek takımı ürünün en önemli özelliklerinden biri kumaş yapısıdır. Yüzde yüz pamuklu antibakteriyel özellikleri sayesinde bebeğinizin cildi antibakteriyel özelliği olması sayesinde mikroplardan ve bakterilerden korunacaktır. 
  • Ayrıca bebek takımlarını 2’li 3’lü takım setleri halinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz 2’li ve 3’lü setler halinde alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
  • Bebek takımı ürünlerini ayrıca mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Soğuk kış aylarında daha kalın kumaşlı ürünlerini tercih ederken, yaz aylarında ise daha ince, serin tutan kumaşlı ürünleri tercih edebilirsiniz.  
  • Bebekler için alınacak ürünler için yaş grubu da önemlidir. Yaş grubuna uygun olarak üretilen bebek alt üst takım modellerini bebeğinizin yaşına ve bedenine uygun olarak alabilirsiniz.
Farklı tasarımlarla Erkek Takım Modelleri 

Erkek bebek takımları ürünlerini minik beylerinize çok yakışacak. Kamuflaj desenli, şerit desenli ve ayıcık baskılı modellerinin yanı sıra sarı, yeşil, kırmızı, kahverengi gibi renkleriyle de bulabilirsiniz. Erkek bebek takımları ürünlerinin yumuşak yapısı sayesinde bebekleriniz içinde yumuşacık olacaktır. 

Renkli Modellerle Kız bebek Takımları 

Kız bebek takım ürünleri çeşitli renk ve modelleriyle bulabilirsiniz. Halihazırda olan takımlar sayesinde kombin yapmadan kolaylıkla minik hanımlara giydirebilirsiniz. Pembe, mor gibi olan kız bebek takım ürünlerini etekli ve pantolonlu takımlarla da giydirebilirsiniz.   

Her Bütçeye Uygun Bebek Takımları Koza Bebek Mağazalarında 

İster evde olun ister dışarıda olun, miniğiniz altını kirlettiğinde, yemek yediğinde ve oyun oynarken kirlettiği durumlarda kolaylıkla değişmeniz için bebek takımlarını kullanabilirsiniz. Koza Bebek mağazalarında aradığınız bebek takımları ürünlerini 2’li, 3’lü setler halinde alabilirsiniz. Bu takımlar sayesinde minik bebeklerinize şık kombinler yapabilirsiniz. Birbirinden kaliteli bebek takım fiyatları ürünlerini en uygun fiyat ve kampanyalarıyla Koza Bebek sitesi üzerinden bakabilir ve satın alabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR