TESETTÜR DÜNYASININ VAZGEÇİLMEZİ: UZUN GÖMLEK MODELLERİ

UZUN GÖMLEK

Tesettür gömlek her muhafazakâr giyinen kadının gardırobunda bulunan giyeceklerin başında gelir. Her yaşa uygun ve kaliteli pamuklu viskon tesettür tunik gömlek modelleri ile kombinlerinizin bir parçası haline gelecek modeller arasındadır.

Rahatlığın ve şıklığın getirdiği uzun gömlek tunik giydiğinizde gözler üzerinizde olacak. Günlük giyim ve klasik giyimler arasında en çok tercih edilen tesettür gömlek aynı zamanda etek üstü gömlek şeklinde yapabileceğiniz resmî kurumlarda veya klasik giyim tarzınızla sizi yansıtacak. Sıcak yaz aylarında vazgeçilmez olan özellikle keten, viskon ve pamuklu gömlekler tercih edilecektir, terletmeyen dokularıyla cildiniz rahat nefes alacak. Desenli uzun gömlek hafif ve ipeksi dokunuşu ile viskon tesettür tunik gömlek modelleri arasında çok tercih edilir aynı zamanda içerdiği dokular sayesinde suyu emer ve yaz aylarında cildinizi serin tutar.

Kombin Nasıl Yapılır?

Günün kurtarıcısı ve kombinde her zaman eksik olmayacak desenli uzun gömlek bir etek ya da klasik bir kumaş pantolon ile babet, spor ayakkabı tercih ederek konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Kadın keten uzun gömlek tunik ile bol pantolon ve içine giyebileceğiniz sade bir basit tişört ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Etek üstü gömlek kombini yaptığımızda ise gömlekleri katlamak çok önemlidir çünkü ince kumaşların ütüsü bozulmaya çok müsaittir.

Etnik desenli uzun gömlek ile farklı tarzınızla dikkat çekecek ve rahatlığıyla şıklığınızı konuşturacaksınız. Uzun gömlek tunik çeşitleri ile her mevsime uygun şekilde jean ve spor ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Klasik tesettür gömlek ile sade ve bol çeşitli renkleriyle zarafeti günlük yaşamda kolayca yakalayabileceksiniz. Tesettür tunik gömlek modelleri ile şıklığı üzerinizde hissedeceksiniz. 

En Uygun Gömlek Fiyatları

Her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biri olan birçok kadının da bildiği gibi etek üstü gömlek veya pantolon üzeri gömlek giyilip çıkılabilecek kolaylıkta olan tesettür tunik gömlek modelleri birçok mağazada geniş fiyat aralığına sahip olabilir. Birbirinden kaliteli ve çeşitli modelleri bulunan gömlekleri uygun fiyatlara göz atmak için Tesettür Vagonu sitemize girip kampanyalarımızdan haberdar olabilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz. 

POPÜLER BLOGLAR