Triko Topuklu Ayakkabı Çeşitleri Nasıl Yıkanır?

Ayakkabılarınızın ömrünün daha da uzun olması için bakım yapmanız önemlidir. Ayakkabı modelleri içinde en zor bakım yapılan ürünler ise triko topuklu ayakkabı modelleridir. Çünkü triko topuklu ayakkabı çeşitleri kirlendiği taktirde, kiri kumaş içine hapsettiğinden dolayı temizliği daha büyük bir özen istemektedir.

Ancak triko topuklu ayakkabı çeşitlerinin bu özelliği gözünüzü korkutmasın.En sağlıklı şekilde ayakkabı bakımı nasıl yapılır gelin bir bakalım.

Triko Topuklu Ayakkabı Çeşitlerini Yıkarken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar:

Triko topuklu ayakkabı çeşitleri sadece yün deterjanı ile elde yıkanmalı. Ancak yıkarken içten yıkamaya özen gösterebilirsiniz. Böylelikle dış yüzeyi daha iyi korursunuz.

Triko topuklu ayakkabı çeşitleri çamaşır makinesine atmayınız. Çünkü çekme veya deforme olma gibi bir durum yaşanabilir. Elde yıkamanız daha sağlıklı olacaktır.

Triko topuklu ayakkabı modelleri içinden seçtiğiniz ürün elbet ki çamur, çimen gibi dış etkilerden doğan kirlere maruz kalacaktır. Örneğin, çimen lekesinden kurtulmak istiyorsanız, çok dikkatli bir şekilde hafif bir kalıp sabun yardımıyla, çim lekesinin olduğu bölgeyi sabunlayın. Yahut metil alkol ile ıslatılmış tiftiksiz bir bezi hafifçe lekeli bölgeye bastırın.

Triko topuklu ayakkabı modelleri içinden bakımını yaptığınız ayakkabınızı kurutmak için serin bir alana koymalısınız. Yıkamanız biter bitmez kuruması için triko ürününüzü sermelisiniz. Islak triko topuklu ayakkabı modelleri renk akması yapabilir.

Still Durağı Triko Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadın ayakkabı modelleri denildiğinde ilk akla gelen online mağazalardan olan Still Durağı, birbirinden farklı ve şık ayakkabı modelleri ile sizlerin güzelliğinizi ve çekiciliğinizi daha da artırmak için çalışıyor. Gerek triko topuklu ayakkabı modelleri ile gerekse diğer kadın ayakkabı çeşitleri ile modanın yıldız parçalarını herkes için ulaşılır kılıyor. Birbirinden şık triko topuklu ayakkabı modelleri ile spor kombinlerinizden klasik kombinlerinize kadar çok geniş bir kullanım yelpazesi bulunmaktadır.

O halde gelin, birbirinden şık triko topuklu ayakkabı modelleri ve triko topuklu ayakkabı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Still Durağı sayfamıza bir göz atalım.

POPÜLER BLOGLAR