OTURDUĞUNUZ YERDEN VÜCUT SIKILAŞTIRMA

Hepimizin hayali olan oturduğumuz yerde vücut sıkılaştırma, Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazı ile artık mümkün. Her kadın ve erkeğin hayali olan bu cihaz sizleri diğer insanlardan bir adım öne çıkarıyor. Biliyoruz ki yağ yakımı birçok kadın ve erkeğin hayatlarına geçiremedikleri bir eylem. Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazı ile vücudunuzun herhangi bir bölgesini, ister bacağınız ister kolunuz isterse kalçanızı bölgesel olarak sıkılaştırmanız mümkün. En büyük hayalinizi gerçekleştirmek sadece bir tık uzağınızda. Siz de Lebody vücut sıkılaştırma cihazlarından birini edinin ve başka bir hayata kapılarınızı ardına kadar açın.

Vücut Sıkılaştırma Cihazları Zararlı Mı?

Tüm vücut sıkılaştırma cihazları için bir şey söylememiz mümkün değildir. Ama Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazı sizlerin vücuduna, vücudunuzun herhangi bir bölgesine zararı dokunmamaktadır. Edindiği güvenlik sertifikalar ile bunları doğrulamak mümkündür. Lebody’nin ürünlerinin faydalarından bahsetmemiz daha doğru olacaktır. Öyle ki bacak sıkılaştırması, kol sıkılaştırması, kalça sıkılaştırması veya herhangi bir bölge verilerle ispatlanmış bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Sadece Vücut Sıkılaştırmak Mı?

Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazları, sizlere tek bir odak noktasında fayda sağlamaz. Faydalarından bahsederken genellikle yağ yakımı hususunda üzerinde dursak da, Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazları daha birçok özelliğini hayatımıza sunar. Bunlardan bir tanesi EMS, yani Electric Muscle Stimulation (Elektrikli Kas Uyarılması) ile size otururken bile kaslarınızı uyararak harekete geçirir. Bu sayede kas kuvvetlendirme işlemi başarılı bir şekilde uygulanır. 

Vücut Sıkılaştırma İşlemi Kaç Gün Uygulanır?

Vücut sıkılaştırma işlemi, bir zararı söz konusu olmadığından etkisinin gözle görülür bir biçimde görülmesi için her gün düzenli kullanımı önerilir. Etkisi kullanıcının mevcut olan kas ve yağ oranına göre değişkenlik gösterebilir. Vücutta belli bölgeler diğer bölgelere göre daha inatçı olduğundan o bölgenin, daha uzun sürede sıkılaştığı söylenebilir. Bacak sıkılaştırmak en tercih edilen, sıkılaştırılan bölge konumundadır. Bu bölgenin sıkılaştırılması ve yağın parçalanması daha uzun sürebilir. İşlem düzenli kullanımda, her gün uygulandığında o bölge ne kadar zor sıkılaşsa da, Lebody’nin vücut sıkılaştırma cihazı ile başarılı bir şekilde sıkılaştırılması mümkündür.  

POPÜLER BLOGLAR