Fon Perde İle Dekoratif Fikirler

Eviniz için yepyeni bir tarz yaratmaya ne dersiniz? Odalarınızın her köşesinde ilk göze çarpan ve son derece önemli olan fon perde etkisinin farkını hissedin. Son dönemlerin en popüler renkleri ve desenlerinden oluşan benzersiz dekorasyon fikirlerinden ilham alarak, evinizin her odasına uyarlayabileceğiniz benzersiz tüyoları keşfedin.

Su yeşili geçtiğimiz senenin trend ev dekorasyon rengi seçilmişti. Toprak tonları ve somon rengi ile beraber kullanılması tavsiye edilen su yeşili fon perde modelleri herkes tarafından çok sevildi. Özellikle de aynı renk su yeşili koltuk yastıkları ve dekoratif bitkiler salonlarda bambaşka bir hava yaratmak için oldukça şık bir seçim haline geldi. Su yeşili fon perde çeşitleri ile ekru mobilyalar, somon rengi aksesuarlar ve gold renkli aydınlatmalar bir bütün halinde son derece yaratıcı bir havaya sahiptir.

Eğer minimalist bir ev dizaynından hoşlanıyorsanız, açık gri koltuk döşemelerinde tek hareketlilik olarak desenli yastık kılıfları ve salon fon perdeleri kullanabilirsiniz. Az eşya, az desen, az ve soft renkler karmaşadan tamamen uzak, sade ve şık bir dekorasyon için muhteşem bir seçim olacaktır.

Gösterişli bir dekorasyon arayışındaysanız, kırmızı ve siyahın muhteşem uyumundan oluşan asil bir desenli fon perde seçimi yapabilirsiniz. Bazı fon perde modelleri sim, sedef, payet ya da taşlarla da farklı bir tarzda kullanılabilir.Fon Perde Modelleri Nasıl Yıkanır?

Eğer hassas ve işlemeli bir fon perde çeşitlerine sahipseniz, elbette bu ürünleri yıkarken son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Fon perde renkleri birbirlerinden farklı tonlara sahipse bir arada ve yüksek sıcaklıklarda yıkanmamasını tavsiye ederiz. Eğer işlemelere sahip bir fon perde yıkamak istiyorsanız mümkünse kuru temizleme kullanmanız gerekir. Fakat kuru temizleme yerine evde kendi imkanlarınız ile fon perde yıkamak istiyorsanız, çamaşır makinenizin hassas ayarında ve 30 derece sıcaklığı geçmeden, düşük sıkma devrinde salon fon perdeleri kolaylıkla yıkanabilir.

Evinizin tüm havasını tek bir hamle ile değiştirebilecek fon perde modelleri dilediğiniz her tarzda ev dekorasyonu için sizlere büyük bir avantaj sağlıyor.

POPÜLER BLOGLAR