ERKEKLER İÇİN HANGİ AKSESUAR ÇEŞİTLERİ TERCİH EDİLEBİLİR?

erkek anahtarlık

Aksesuar denince aklımıza ilk olarak kadınlar gelir fakat erkeklerin de giyiminde dikkat etmesi gereken başlıca şeyler vardır. Çok fazla dikkat edilmese de bunun önemli bir yerini erkek aksesuarları çeşitleri oluşturur. Kemer anahtarlık, cüzdan, kol saati ve bileklik bir erkeğin olmazsa olmaz aksesuarlardandır.

Genellikle anahtarlık cüzdan ve kemer gibi aksesuar çeşitlerinde daha çok deri malzemeler kullanılır. Bu sayede daha doğal ve şık bir görünüm sağlar. Deri malzeme ile üretilen erkek aksesuarları yıllara meydan okuyarak eskidikçe güzelleşir. Özellikle anahtarlık modelleri denince akla gelen deri anahtarlık çeşitleri, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz eşsiz bir tercih olacaktır. Üstelik anahtarlık fiyatları diğer çeşitlerine göre daha minimal olacaktır.

Neden Aksesuar Deri Olmalıdır?

Erkek aksesuarları çeşitleri için olmazsa olmaz malzemelerden biri olan deri, yüzyıllardır tekstil sektörüne öncülük etmiştir. Deri anahtarlık, deri cüzdan deri kemer ,deri eşya kılıfı gibi bir çok erkek aksesuar çeşitlerinde kullanılmaktadır. Peki gelişen dünyamızda o kadar sentetik kumaşlar varken neden hala deri bir numara? Yapılan bazı araştırmalarda insanların yapay deriden yapılan kemer anahtarlık ve cüzdan gibi aksesuar modellerinin, diğer deri modellere göre kolay yıprandığını ve kısa zamanda yırtıldığını, eskidiğini ve yıprandığını söylemektedir. Hakiki deri kullanılarak üretilen aksesuar çeşitleri suni deri kullanılarak üretilen aksesuar çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Güzel dokusu, kokusu ve yapısı ile her zaman ön planda olan hakiki deri aksesuar çeşitleri modern teknolojiye meydan okuyor.

ERKEK ANAHTARLIK
ERKEK ANAHTARLIK

Aksesuar İçin Tercihiniz Dgn

Bir erkeği şık ve göz alıcı yapan aksesuarlarındandır. Yapacağı doğru  kemer anahtarlık, bileklik , kol saati ve cüzdan tercihiyle şık ve etkileyici bir görünüme sahip olabilir.  Bu yılın şık ve göz alıcı tasarımları ile dikkat çeken ve birçok markanın yer aldığı DGN ile hem tarzını yansıtın hem de kıyafetleriniz ile aksesuarların uyumlu olacağını yakalayın. Geniş ürün yelpazesi ile kombinlerinizi tamamlayıp, seçimleriniz ile bakışları üstünüze toplayabilirsiniz. Kombinleriniz ile uyumlu erkek aksesuar modellerini keşfetmek için acele edin.

POPÜLER BLOGLAR